Крадіжка коштів банком

Hjcnbckfd 2 серпня 2019, 13:14
Після переходу в червні 2019 року на «пакет послуг», як вони тепер називають свої тарифи, банк став красти кошти з рахунку з формулюванням «Комісія за надання виписки на паперовому носії» по 50 грн. щомісяця. Побачивши це, я відразу подзвонив на інформаційну лінію банку, а там сказали, що такою інформацією вони не володіють і попросили звернутись у відділення (Дніпровська набережна, 7), де я обслуговуюсь. Звернувся до оператора Оксани. Відповідь мене здивувала, бо вона сказала, що у «всіх» списали, тобто украли. Я сказав, що мене «всі» не хвилюють, бо я турбусь про свої кошти. Тоді вона сказала, що щось зробила і в мене вже більше кошти «списувати», тобто красти не будуть. Я сказав, що мене це не задовольняє і став наполягати на поверненні вкрадених грошей. Тоді вона сказала, що б я написав заяву на ім'я начальника відділення про повернення «списаних» (вкрадених коштів), що я і зроби. Пройшов місяць, гроші ніхто не повернув, тільки вкрали чергові 50 грн вже за липень місяць з цим самим формулюванням.
Райффайзен Банк
6 серпня 2019, 15:42
Доброго дня, Ростислав Анатолійович!
Враховуючи надходження від Вас звернення аналогічного змісту, залишеного у формі зворотнього зв’язку на сайті Банку, відповідь буде надано на електронну адресу, зазначену у зверненні.
З повагою,
АТ «Райффайзен Банк Аваль»

2 серпня 2019, 13:32
Начальник отделения банка Аваль
почти ничего не решает.

Напишите хотя-бы в головной офис, заполнив форму обратной связи…

Boyvinni
Boyvinni
13 серпня 2019, 13:18
Хитрість співробітників банку «відповідь буде надано на електронну адресу, зазначену у зверненні» мене не влаштовує. Я і мабуть інші громадяни хотіли б теж знати як ви «відморожуєтесь» від наполегливих скаржників. Може ви їх купуєте, щоб вони не скаржились?
13 серпня 2019, 18:03
Ну так распечатайте текст на бумаге, укажите свой домашний адрес и не забудьте почтовый индекс добавив в тексте приписку о необходимости письменного ответа в установленные законом сроки и отправьте Укрпочтой заказным с уведомлением о вручении на адрес головного офиса банка, в качестве получателя указав имя действующего ППБ банка Аваль.