Робота відділу банківських гарантій та ВКЛ

Di Liv 29 травня 2019, 14:04
Відділення за адресою: Київ, вул. Пирогова, 7-7Б
в січні 2018 році почали співпрацю з РБА. Одразу стикнулися з тим, що кл.-банк незручний та немає багатьох функцій. Обіцяли доопрацювати та протягом 1,5 року так нічого і незрушило. Три місці минулого року розглядали нас як клієнта та нарешті підписали ГКУ на 1 млн. ВКЛ та 1 млн бланкових гарантій. Але двічі, неофіційно у видаці ВКЛ відмовили, проігнорувавши заяву на видачу. Бланкову гарантію робили місяць, потім ще місяць подовжували. У березні 2019 року ГКЛ ще діє, а договір надання гарантій та ВКЛ звернулися подовжити. У видачі ВКЛ відмовили, через два місяці! посилаючись на те, що от у нас зараз так. Три місяці в стадії ПОГОДЖЕННЯ видача бланкової гарантії! Хоча до ГКУ в обтяженні ліквідні залоги. Співробітники банку ніхто не за що не відповідають, чому так довго непояснюють. Закон про визнання електронних цифрових підписів в РБА непрацює. Всі документи по декілька разів вимагають возити на папері і завіряти керівником.
Райффайзен Банк
31 травня 2019, 17:43
Доброго дня!
На жаль, інформації, яку Ви вказали, не достатньо для того, щоб ідентифікувати Вас, як Клієнта відділення, адресу якого Ви зазначили. Щоб розібратись у ситуації, просимо Вас повідомити назву та ЄДРПОУ організації, про яку йдеться на адресу info@aval.ua з посиланням на даний відгук.
З повагою,
АТ «Райффайзен Банк Аваль»

Головна / Банки України 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Відгуки про Райффайзен Банк 📝 / Робота відділу банківських гарантій та ВКЛ