Банк для кого?

Anatolij123 25 травня 2019, 15:25
Єдиний банк, з мене відомих, який відмовляє в видачі кредитних карток, які проживають на українській території (донецька і луганська обл.), Українцям, але як тоді захищати таких, які говорять, що ви УКРАЇНЕЦЬ, але «чужий» для нас, чому ви влаштовуєте паювання народу через яких переваг? Невже ми (які проживають на «інший» землі) гірше неблагонадійних людей які живуть в «обраній» землі? Як ви це визначаєте або просто тавруєте «інших». Гріш ціна такому банку
Банк для кого
Райффайзен Банк
27 травня 2019, 18:43
Доброго дня!
В першу чергу дякуємо Вам за те, що проявили зацікавленість програмами кредитування Банку і знайшли час залишити відгук.
Хочемо запевнити Вас, що Банк завжди дбає про надання якісних послуг кожному Клієнту, а кредитування здійснюється на основі встановленої, завдяки багаторічному досвіду Групи Райффайзен, заборона на обслуговування в залежності від місця прописки відсутня. Також, розроблені кілька видів кредитних продуктів, які передбачають різні умови і вимоги для оформлення. При цьому зазначаємо, що остаточне рішення про можливість видачі кредиту приймається відповідальним підрозділом Банку, після заповнення всіх необхідних документів у відділенні Банку. Додатково для проведення детальної перевірки та вжиття заходів, в разі потреби,, просимо Вас вказати в яке відділення і коли Ви зверталися на електронну адресу info@aval.ua.
Нам шкода, що ситуація, що склалася завдала Вам незручності і залишила негативне враження про роботу Банку, просимо прийняти наші вибачення. Ми цінуємо всіх Клієнтів без винятку і прагнемо будувати тривалі взаємовигідні відносини, дотримуючись встановлених принципів роботи.
З повагою,
АТ «Райффайзен Банк Аваль»

Anatolij123
Anatolij123
27 травня 2019, 19:06
«... заборона на обслуговування в залежності від місця прописки відсутня» - як це відсутня, до «Гарячої лінії» я зввернувся - мені чітко відповіли - «Що для проживаючих в Донецькій і Луганській областях видача кредитних карток не передбачена в даний час». ви що в різних банках працюєте, хоча ні - це ж називається - замилюванням інформації, ще раз повторюся - Гріш ціна такому банку.