продаж валюти в касі банку Аваль

Svitlana Iakovets 20 лютого 2019, 16:28
Відділення за адресою: Київ, вул. Костянтинівська, 2-А
Вітаю.
Сьогодні десь близько 13:20 була у відділені банку в подільському р-н на вул. Константинівська 2-а, де вистоявши чергу, касир банку мені відмовила у продажу валюти (200 у.е.) по причині відсутності паспорту. Згідно постанови НБУ №364 відмінено наразі пред'являти паспорт при купівлі валюти до 6 000 у.е.
Я запросила показати згідно якого документа касир вимагає в мене документи, в результаті чого касир звернулась до співробітниці від якої я отримала одну грубість «це наші правила» не вислухавши мене та мої аргументи, просто пішла в кабінет.
Сервіс на вищому рівні!!!
Я залишилась спілкуватись сама з собою!!!
Де повага до людини?! я в шоці!!!
Я витратила 40 хв часу ні нащо, навіть не отримавши пояснення!!!
Райффайзен Банк
20 лютого 2019, 17:26
Доброго дня!
Враховуючи надходження від Вас аналогічного за суттю звернення на електронну адресу Банку, відповідь за результатами розгляду буде надана на електрону адресу зазначену Вами у звернені.
З повагою,
АТ «Райффайзен Банк Аваль»

21 лютого 2019, 9:33
Все просто, есть ограничение на продажу валюты в 150 000 грн. в один операционный день одному клиенту в одном банке. Для того, чтобы понимать, что вы не покупаете валюту в эквиваленте по 15 000 грн. в 10 отделениях Аваля у Вас просят паспорт, вводят его серию и номер (не делая копии) и возвращают. Если Вы обращаетесь в тот же день в другое отделение, Вам могут продать не более чем на 135 000 грн. и т.д.
corsww
corsww
27 лютого 2019, 14:10
Глядя на Вас. Вспоминается. Когда Вы говорите Иван Васильевич, складывается впечатление, что вы бредите.
операції з продажу фізичній особі-резиденту готівкової іноземної валюти за готівкові гривні на суму, яка менша в еквіваленті, ніж 150 000 гривень, без пред’явлення документів;
Выписка из постановления НБУ 364.
В нем ни слова нет того бреда, что банк должен фиксировать сколько кому он продал валюты одному человеку. А наоборот четко и ясно дано понять, что документов НЕ требуется. Тем более что человекук всего ть и нужно было какие то несчастные 200 у е.И тут появляетесь Вы и говорите какую то чушь о каких то там отделениях и что куда то они что то себе вводят. Пусть вводят себе что угодно и куда угодно. Это в конце концов их право.
Но выполнять постановление НБУ обязаны все. А не городить какую то чушь.
27 лютого 2019, 17:24
Человек спросил почему у него спросили документ, я человеку ответил. То, что Вам кажется бредом, другим кажется логически правильным.