Закриття зарплатної картки.

Alyoshka09 30 березня 2018, 15:53
В кінці місяця закривала зарплатну картку, за користування нею кошти зняло ще 15 числа. На що економіст мені сказала, що по новим правилам, якщо на картці коштів не має, хоч і зняло за користування, я маю через кассу внести 20 грн., для того щоб закрити картку. Вистоявши в черзі хто-зна скільки, касир каже що в мене зняло 11 грн. тільки за пів-місяця користування карткою, а ці 20 грн на інші пів-місяця. На що я відповіла, що в мене знімає 11 грн в місяць. Ще ж щоб заплатить ці 20 грн, треба 5 грн комісії. Тож банк не пропаде. Ось таке останні враження про Банк Аваль.
Райффайзен Банк
30 березня 2018, 18:05
Доброго дня!
На жаль, зазначеної Вами інформації недостатньо для проведення перевірки та надання коментарів з боку Банку щодо ситуації, що склалася.
Будемо вдячні за надання додаткових даних (ПІБ, ідентифікаційний номер платника податків, назву або адресу відділення Банку, в яке Ви зверталися), зручним для Вас шляхом: на електронну адресу Банку: info@aval.ua, або заповнивши форму зворотного зв’язку на офіційному сайті: https://www.aval.ua/qfeedback/, з посиланням на даний відгук.
Дякуємо за звернення.
З повагою,
АТ «Райффайзен Банк Аваль»

30 березня 2018, 17:21
25 гривен — не такая уже и большая цена за прощание с банком.

Надо не забыть через месяц-другой перепроверить факт закрытия.
Ferrari  Александровск
Ferrari Александровск
30 березня 2018, 18:46
Как же Банк не хочет Вас отпускать, на лету продумывают причины оставить Вас подольше с ними.