Закриття рахунку((((

Lina Petlya 12 травня 2016, 11:38
Відділення за адресою: Київ, пр-т Берестейський, 106/2
У цьому відділенні закривала рахунок більше 2-х місяців. До цього часу приходять по номеру смс про заборгованність за катрку, якісь комісії. Склалося враження що я рахунок не закрила або мій номер хтось має за номер іншого власника. Шановні працівники банку -будьте уважними. Клієнти вам не дрова.
19 травня 2016, 16:43
Lina, доброго дня! Для отримання консультації з Вашого питання рекомендуємо зателефонувати на гарячу лінію Банку за тел. 0-800-50-20-50

25 травня 2016, 23:50
Https://alfabank.ua/upload/Public_Agreement_Complex.pdf

«10.3. Закриття Рахунку ЕПЗ Держателя здійснюється:
10.3.1. За заявою Держателя згідно п.4.1.13. за умови належного виконання Держателем всіх своїх зобов’язань,
передбачених Договором. Залишок коштів на Рахунку ЕПЗ може бути виданий готівкою або перерахований Банком на
інший, визначений Держателем, рахунок не раніше, ніж через 45 (сорок п’ять) календарних днів з моменту подачі заяви
про закриття Рахунку ЕПЗ та повернення всіх Карток. „

“4.1.13. Ініціювати закриття Поточного рахунку в порядку передбаченому цим Договором та/або закриття Рахунку ЕПЗ до
закінчення строку дії Картки з письмовим повідомленням про це Банку не менш ніж за 45 (сорок п’ять) календарних днів
до передбачуваної дати закриття Рахунку ЕПЗ та з поверненням Банку усіх Карток, виданих для такого Рахунку ЕПЗ.»

25 травня 2016, 23:53
Https://alfabank.ua/upload/Tarrifs_stanard.pdf
«Якщо на момент списання Плати за пакет на Рахунку та/або Рахунку «Дохідний сейф» недостатньо коштів для оплати
Клієнтом Плати за пакет, Банк має право виконати списання коштів у розмірі заборгованості Клієнта перед Банком по сплаті послуг Банку, у тому числі за рахунок несанкціонованої кредитної заборгованості»
25 травня 2016, 23:59
То есть даже после подачи заявления и сдачи карт нужно оплатить обслуживание за 45 дней согласно вашего карточного тарифа.
Если на карте был ноль, то плата за обслуживание загонит ее в минус. Отсюда долг и штрафы.
Не игнорируйте сообщения, сходите в банк.

Курс валют в Сенс Банк

USD 39.45 40