Скрита комісія за зняття з карти в іншій валюті(8% замість заявлених 2%)

Роман С 15 травня 2022, 23:08
Було знято приблизно 10 т грн, що разом з заявленою комісією повинно бути 10200 грн, але в результаті 10825 грн, бо у банка є сховані комісії, які клієнт повинен сам шукати незрозуміло де, пояснюється це курсовою різницею. В результаті після операції, через 3 дні з рахунку просто пропали гроші(курсова різниця ж), в історії операцій цих комісій нема, є тільки ті самі 200 грн з заявлених 2%, тобто ніякої прозорості. В Моно і Приват такого і близько немає, 2% значіть 2 %, і ніякої «курсової різниці».
Відповідь з банка:
Наприклад
05.05.22 Зняття готівки в банкоматі RON -1600,00 UAH -10825,30.
По даній операції була заблокована сума 10005,62, а списана 10825,30.
Клієнтом цього банку я більше не буду.
17 травня 2022, 13:24
У вашому випадку не було додаткової комісії за зняття готівки. При проведенні операції сума спочатку блокується (стає недоступною на балансі), а в середньому через 2-3 робочі дні остаточно списується.

Списання проходить за курсом, який діє на дату списання, якщо він вищий від курсу блокування, то буде списано більшу суму, якщо менший — частина коштів повернеться на баланс, тобто це не завжди в мінус для вас.

Ми розказали деталі про те як проходять операції в інших валютах в статті: https://help.alfabank.ua/hc/uk-ua/articles/360014652800. Залежить від валюти операції, картки та МПС картки
Мінфін
Відповідь адміністратора
16 травня 2022, 12:20
Відгук зарахований (на 16.05.2022).

1976ANDREI
1976ANDREI
16 травня 2022, 6:57
Жулики № 1 в Украине.
Sense Bank
Sense Bank
16 травня 2022, 8:49
Чекаємо на ваші дані, щоб перевірити все детальніше
Эдуард Киев
Эдуард Киев
17 травня 2022, 19:27
По лінку (https://help.alfabank.ua/hc/uk-ua/articles/360014652800.), предоставленому банку у відповіді cтаття не існує. Тобто відповідь не зараховується.
В мено подіьна ситуація, знімається при знятті валюти одна сумма, а через 2−3 дні сумма у виписці збільшується завжди у більшу сторону, при чому незалежно від того. чи був курс збільшений аюо зменшений. Останні дні курс польського щлотого зменшувався, а банк не повертав кошта, а навпаки досписував.

Курс валют в Сенс Банк

USD 39.4 40

Курс валют в Сенс Банк

USD 39.4 40
Головна / Банки України 🏦 / Сенс Банк 💰 / Відгуки про Сенс Банк 📝 / Скрита комісія за зняття з карти в іншій валюті(8% замість заявлених 2%)