Підступний, з противними працівниками контора/банк

alfakrisobank 13 травня 2022, 9:52
Нормально співпрацювали до моменту коли я втратив роботу, і не міг місяць платити по кредиту, установу я попередив за 2 тижні до втрати роботи шо буду без роботи, і дайте будь ласка місяць паузи (ходив у відділення, дзвонив на лінію) — казали нема такої можливості, нормально спілкувались до моменту просрочок, почали дзвонити, я відповідав, кажу шукаю роботу і т.д нікуди на ховаюсь, і планую виплачувати, і вони давай мене качати некоректними як в 90-ті питаннями, ‘‘а шо у батьків немає? Ким працюють, де живуть?‘‘ ‚‘‘а у знайомих?‘‘ ‚‘‘Ви якщо не повернете у Вас будуть проблеми з кредитною історією і т.д‘‘ і так кожен день, я їм кожен день по новій обясняв новим оператором, поки мені мені не набридло я їх послав і сказав що нехай мене нормальний працівник набере і вирішить зі мною ситуацію, а не ви звонілки по скрипту ‚‘‘норм‘‘ працівник таки набрав, зробили реконструктарізацію, ура вроді як, але через тиждень почалась війна, пройшло буквально 2 години від початку вторгнення як ці паскуди зробили мінус по всім моїм карткам альфа банку, по майже 10 тис грн! Мінус зробили на загальну суму майже 70 тис грн? Я нічого не порушив, до платіжної дати залишалось що найменше 2 тижні.
13 травня 2022, 11:15
За договорами не передбачені «паузи», якщо виникає прострочена заборгованість, то зв'язувалися з вами і шукали рішення, реструктуризація — один з варіантів.

Зараз діють кредитні канікули і якщо не погашаєте платіж, то вони активуються і платіж анулюється. Зараз можемо телефонувати тільки для того, щоб розказати про доступні пропозиції/акції з погашення боргу, оскільки прекрасно розуміємо яка складна ситуація у багатьох.

На початку війни ми були змушені зменшити кредитні ліміти (якщо правильно зрозуміли ваше твердження про «мінус по карткам», то у вас це і сталося). Це не найприємніше рішення, як для вас, так і нас, але одне з необхідних для забезпечення стабільної роботи банку у війну. Якщо у вас були використані ліміти, то при погашенні вони також зменшуються, але мінімум 20 000грн на клієнта залишається (таке рішення прийнято з 12 березня)

1976ANDREI
1976ANDREI
13 травня 2022, 12:37
Это русский банк. Можно не платить. Если будут требовать, пишите заявление в прокуратуру по поводу финансирования данным банком ДНР и ЛНР.

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк

Головна / Банки України 🏦 / Сенс Банк 💰 / Відгуки про Сенс Банк 📝 / Підступний, з противними працівниками контора/банк