Tutmos90 3 серпня 2021, 17:24
Відділення за адресою: Житомир, вул. Київська, 64
Жахлива історія трапилася зі мною, власником картки Альфабанку («Пакет комфорт»).
31 липня у розпіареному додатку SENSE перевів залишок 122.5 грн з картки на рахунок «Дохідний сейф» для зарахування на залишок %. І все було ок, а далі…

Через два дні, зайшовши у додаток SENSE з метою вивести гроші з Дохідного сейфу на картку я виявив:

— банк без мого відома загнав мою дебетову картку у мінус, баланс складав мінус-122,5 грн
— банк без мого відома видалив розділ Дохідний сейф, і вивести з нього гроші назад неможливо, бо цього розділу не існує взагалі
— у історії зазначено що було два перекази на Дохідний сейф (2 рази по 122,5 грн).

2 серпня о 10-й ранку звернувся у чат альфабанку у додатку Сенс з питаннями, як їм вздумалося загнати дебетову картку у борг? Мене ігнорували цілий день, і більш менш зрозумілу відповідь я отримав лише ввечері — у банку стався масовий збій.

При цьому на всіх оційних сторінках Альфабанку немає жодного повідомлення про цей збій, що робити клієнтам і тд. Цієї інформації не було на сайті банку. Також банк не вважав за потрібне сповістити клієнтів про цей «масовий збій» через сповіщення, смс, через СЕНС, тощо.

Мені сказали, що для ліквідації боргу по моїй дебетовій картці я повине встановити інший додаток — Альфа мобайл, і там вивести з мого дохідного сейфу 245 грн (на який я клав лише 122.5). Гроші переказавав у СЕНС, а назад повертай у Альфамобайл або веббанкінгу Альфа… мараз вражає. Навіщо ви рекламуєте Сенс, навіщо ви кажете усім його встановлювати? Він непрацездатний.

Інформаційна кампанія 2 бала.
Можу надати скріншоти історії балансу, зниклого дохідного сейфу, переписки з техпідтримкою.

Окрім того у Альфабанку не працює техпітримка у телеграмі та месенджері Фб. Там ніхто не відповідає.

Банк не інформує клієнтів про проблеми у роботі.

Я ФОП, окрім карткових рахунків у Альфі — банк регулярно мені пропонує відкрити у них рахунок ФОПа, розповідаючи як у них круто. Боже збав. Виникло бажання закрити усі картки Альфа.
5 серпня 2021, 9:53
Tutmos90, Дійсно 31.07 стався масовий збій. Інформація була розміщена на сайті АБ https://alfabank.ua/about/press/sposterigayetsya-nekorektne-vidobrazhennya-zalishkiv-u-myalf-2566?show=1. Приносимо вибачення за незручності. Перевести кошти с Дохідного сейфу самойстійно не можемо. Необхідно, щоб це робив сам клієнт. Над проблемою, з виведенням коштів з дохідного сейфу в додатку Sense при мінусовому балансі — працюємо. Проте в AlfaMobile вивести кошти з Дохідного сейфу можливо. Телеграм і фейсбук перевірили, та запитів від вас ми не знайшли. Деталі написали в приватному повідомленні.

3 серпня 2021, 17:30
Первое правило — никогда не имейте счета в «Альфа-банке».
3 серпня 2021, 18:30
Второе правило-никогда не слушайте советы Мэри27
3 серпня 2021, 19:19
Написал обиженник на зарплате у «Альфы».
Zhmunya
Zhmunya
3 серпня 2021, 17:53
Сбои бывают во всех банках и Альфа-Банк не исключение. Проблема в информировании существует и давно — о том что понизили % по доходному сейфу увидел только в приложении сегодня, а не из новостей в нем же.
Пора бы решить эту проблему.
3 серпня 2021, 18:18
Это точно, заходить на сайт и следить за изменениями, не хватает времени
3 серпня 2021, 20:11
Вовсе нет, просто я умею пользоваться банковскими продуктами, А вы и на банки, и на саму себя обижены
Sense Bank
Sense Bank
4 серпня 2021, 8:30
Tutmos90, Добрий ранок. В роботі.

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк

Головна / Банки України 🏦 / Сенс Банк 💰 / Відгуки про Сенс Банк 📝 / Альфабанк забрав мої гроші і завів Дебетову картку у мінус (БОРГ). У банку не працює інформування клієнтів