Банк жахливий

cviksa1977 30 липня 2021, 9:17
Місяць назад до мене зателефонували з цього банку і запропонували взяти кредит під 40 відсотків. Спочатку я не збиралася цього робити, адже мала кредитну картку іншого банку з такою ж відсотковою ставкою, але менеджер повідомила, що нарахування відсотків здійснюється на залишок тіла кредиту і в загальному переплата по кредиту буде не 40%, а приблизно 25%. Я звикла перераховувати все сама, перерахувала, дійсно так. Взяла цей кредит, оформила через додаток онлайн, все супер. Оплатила перший платіж, потім отримала повідомлення про наступний і тут мене чекав сюрприз: сума була точно така ж, як в попередній місяць, тобто ні про яке нарахування на залишок суми по кредиту не йдеться, це звичайний ануїтет, при якому переплата і буде складати 40 відсотків, а не 25. Звернулася до спеціалістів банку. Довго спілкувались, сказали, що прослухають розмову з менеджером, який мені пропонував цей кредит і дадуть мені відповідь протягом 3−5 робочих днів. Кінець 5 робочого дня, а від банку немає дзвінка. Зателефонувала сама. Оператор повідомила, що зі мною, виявляється, зв’язувались незрозуміло коли. Я в шоці. Сказали, що прослухали розмову і, виявляється, менеджер, яка пропонувала мені цей фейковий кредит, казала, що менша переплата буде тільки тоді, коли я закрию кредит раніше. У мене просто на цих спеціалістів не вистачає слів. Якщо у мене є звичайна кредитка в іншому банку, теж під 40%, я менше переплачу по ній, якщо її швидше закрию, ніж по цьому жахливому кредиту, адже по кредитці я плачу рівні відсотки щомісяця, а не виплачую спочатку драконівські проценти, а потім тіло кредиту. Пропозиція була кардинально протилежна реальному кредиту. Банк просто жахливий, обманює клієнтів. Нікому не пораджу з ним зв’язуватись. Претензії до банку, не до певного відділення, а до банку взагалі
2 серпня 2021, 9:14
cviksa1977, Ми досі не отримали ваш ідентифікаційний код. Він нам потрібен для того, щоб перевірити ваш відгук та допомогти вирішити ситуацію, яка склалась. Якщо ми не отримаємо код, доведеться закрити звернення. Але ми сподіваємося, що цього не станеться. Бо нам не байдуже, чи вирішили ви своє питання.

30 липня 2021, 9:41
Cviksa1977, Щоб ми швидше розбрілися в ситуації і вирішили ваше питання, надішліть ідентифікаційний код в приватному повідомленні. Дякуємо!
30 липня 2021, 16:01
Cviksa1977, Ми пам’ятаємо про вашу ситуацію і хочемо допомогти. Але для цього вам потрібно надіслати ідентифікаційний кодабо номер телефону в приватному повідомленні. Це пришвидшить процес. Дякуємо!
Станислав Косовцов
Станислав Косовцов
30 липня 2021, 17:08
«Я звикла перераховувати все сама…» — треба ще звикнути договір з умовами уважно читати, а не слухати менеджерів.
Lnash
Lnash
2 серпня 2021, 14:14
Полностью согласен. Нужно проверять договор. Менеджеры Альфа Банка вводят в заблуждение при выдаче кредита, лишь бы продать продукт.
Ulia0402
Ulia0402
6 серпня 2021, 12:24
Такая же ситуация. И про проценты тоже с менеджером разговор был. В договоре ничего не указано. Ответа от банка нет. Если будете подавать заявление в суд-готова подать вместе в Вами. Давно являюсь клиентом этого банка, но в последнее время испортился.

Курс валют в Сенс Банк

Курс валют в Сенс Банк