Банкомат забрал деньги и не зачислил

Zloigadik 23 липня 2021, 11:42
22.07.2021 получил зарплату и попытался зачислить её на карту в банкомате Город Красноярск, Николаева 15, Банкомат «Банк открытие».
Банкомат принял купюры, и после выдал сообщение об ошибке и вернул карту, не зачислив.
Это были мои последние деньги, которыми нужно было заплатить за кредит и квартиру, я не знаю что делать потому что ждать придётся ещё неизвестно сколько, а меня собираются выселять из-за просрочек платежа за аренду, и еду купить не на что больше. Я в отчаянии и не знаю что делать в этой ситуации.
Деньги уже были, но теперь я остался с пустыми рукам и рискую оказаться на улице со дня на день.
26 липня 2021, 10:13
Zloigadik, Ми досі не отримали ваш ідентифікаційний код. Він нам потрібен для того, щоб перевірити ваш відгук та допомогти вирішити ситуацію, яка склалась. Якщо ми не отримаємо код, доведеться закрити звернення. Але ми сподіваємося, що цього не станеться. Бо нам не байдуже, чи вирішили ви своє питання. Проаналізувавши вказану вами інформацію скоріше за все у вас карта не АБ Україна, так як здійснювалось зарахування в м. Красноярск РФ.
Мінфін
Відповідь адміністратора
30 липня 2021, 10:55
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 30.07.2021).

23 липня 2021, 12:02
Zloigadik, Щоб ми швидше розбрілися в ситуації і вирішили ваше питання, надішліть ідентифікаційний код в приватному повідомленні. Дякуємо!
23 липня 2021, 16:33
Zloigadik, Ми пам’ятаємо про вашу ситуацію і хочемо допомогти. Але для цього вам потрібно надіслати ідентифікаційний код в приватному повідомленні. Це пришвидшить процес. Дякуємо!
Zhmunya
Zhmunya
23 липня 2021, 23:41
Перезаймите денег у знакомых или в другом банке — к Альфа-Банку Украина какие претензии?
ybloko
ybloko
24 липня 2021, 9:24
Вам не сюда писать, а на банки точка ру
26 липня 2021, 9:26
Zloigadik, Ми досі не отримали ваш ідентифікаційний код. Він нам потрібен для того, щоб перевірити ваш відгук та допомогти вирішити ситуацію, яка склалась. Якщо ми не отримаємо код, доведеться закрити звернення. Але ми сподіваємося, що цього не станеться. Бо нам не байдуже, чи вирішили ви своє питання.

Курс валют в Сенс Банк

USD 39.45 40

Курс валют в Сенс Банк

USD 39.45 40
Головна / Банки України 🏦 / Сенс Банк 💰 / Відгуки про Сенс Банк 📝 / Банкомат забрал деньги и не зачислил