Альфа-банка занимается беспределом

KovAlrunner 21 липня 2021, 11:10
Вчора 20.07.21 в Житомирі «рекетир» Альфа-банку Куликівський Максим Юрійович Фахівець 2-ї категорії Відділу по роботі з заставними обьєктами та ще 4 невідомих особи намагались увірватись до квартири, де перебували невнолітні діти.
Максим Юрійович Куликівський вимагав кошти і погрожував вибити двері. І це не зважаючи на те що Юрій Миколайович як працівник Альфа-Банку 100% знає про рішення Богунського районного суду міста Житомира від 20.05.2021 у справі № 295/10628/20 яким скасував рішення Державного реєстратора Комунального підприємства «Центр державної реєстрації» Садківської сільської ради Годзья Евгена Івановича про державну реєстрацію прав та їх обтяжень індексний номер 47908464. Дане рішення припинило право власності банку на дану квартиру так як було оформлено незаконно.
23 липня 2021, 13:58
KovAlrunner, Доброго дня. Запит розглянуто. Інформація надана в приватному повідомленні.

21 липня 2021, 11:23
KovAlrunner, Щоб ми швидше розбрілися в ситуації і вирішили ваше питання, надішліть ідентифікаційний код в приватному повідомленні. Дякуємо!
21 липня 2021, 14:32
KovAlrunner, в роботі

Курс валют в Сенс Банк

USD 39.45 40

Курс валют в Сенс Банк

USD 39.45 40
Головна / Банки України 🏦 / Сенс Банк 💰 / Відгуки про Сенс Банк 📝 / Альфа-банка занимается беспределом