Покупка в рассрочку от этого банка

MicK 8 квітня 2021, 17:18
Добрый день.
От данного банка по последней покупке остался только негатив.
1. Навязывается использование своей кредитной карты.
2. Самопроизвольное использование, как называют сотрудники, «собственных денег» на счете.
3. Аннулирование рассрочки без уведомления, с переводом в обычную покупку. Что ставит клиента совсем в интересную позицию.
4. Хамство некоторых сотрудников, уж сильно корона поджимает.
5. Полное нежелание исправлять свою же ошибку.
12 квітня 2021, 11:32
Доброго дня. Дуже шкода, що у вас залишилось таке враження про банк. Ми рекламуємо свої продукти, звертаємо увагу клієнтів на переваги їх використання. Але користуватися послугою чи ні – це вибір клієнта. Розстрочка (у відповідності з умовами пропозиції) може бути оформлена лише на частину покупки, що оплачена за рахунок кредитного ліміту. Якщо після покупки сума власних коштів на рахунку змінюється, банк висилає клієнт нове повідомлення з пропозицією на розстрочку, яке потрібно повторно підтвердити. Ми не отримали від вас згоди на повторну пропозицію, тому розстрочка не була оформлена. На даний момент покупка вами повністю погашена, тому вона не підлягає переведенню в статус розстрочки. Просимо вас надати в приватному повідомлення деталі щодо пункту №4 вашого допису: адреса, дата та час звернення (якщо це відділення), номер телефону, дата та час дзвінка / звернення в чат (якщо це Контакт-Центр) для детальної перевірки.

Курс валют в Сенс Банк

EUR 42.4 43

Курс валют в Сенс Банк

EUR 42.4 43
Головна / Банки України 🏦 / Сенс Банк 💰 / Відгуки про Сенс Банк 📝 / Покупка в рассрочку от этого банка