Жахливий Сервіс

Orest14 19 квітня 2019, 17:42
Привіт я станв НАЖАЛЬ клієнтом цього банку, Додзвонитись по телефону нереально робот постійно перекидає не туди, про чат я взагалі мовчу, додзвлнити з сайту не можливо, 2 рази мусії їхати у відділення щоб просто зайти у свій онлайн банкінг. Мало того з багатьох людей у відділенні може допомогти 1 яка здає касу!!! абсурд. Вирішив закрити рахунок та картки, також ми на роботі теж будем відмовлятись співпрацювати з Альфа банком. Не рекомендую!!!
22 квітня 2019, 13:37
Orest14, доброго дня. Для розблокування облікового запису в МАБ через Конакт-Центр, необхідно пройти ідентифікацію. В разі неуспішної спроби, рекомендуємо звернутися до відділення банку з документами, що підтверджують особу. Наші процедури ідентифікації – це ключовий інструмент для протидії шахраям, що погоджений зі всіма ключовими співробітниками банку та службою безпеки. Інформацію щодо до можливості додзвонитися перевірили. Дійсно, меню спрацювало не зовсім коректно, все виправимо. А також, обов’язково врахуємо всі ваші зауваження щодо роботи відділення. Дякуємо за зворотній зв’язок.

Sense Bank
Sense Bank
22 квітня 2019, 9:39
Orest14, доброго дня. Розбираємося. Відпишусь.

Курс валют в Сенс Банк

USD 39.45 40