Банк обманює клієнтів

Сергей Валериевич 9 липня 2018, 10:36
Отримав від банку СМС: «Шановний клієнте! Альфа-Банк закриває Вашу кредитну лінію на картці. Очікуємо від Вас погашення заборгованості.»
Телефоную на гарячу лінію, відповідають: «Ніякої заборгованості у Вас немає. Це стандартне повідомлення».
Банк дійшов межі у своєму здирництві. Для них усі клієнти банку автоматично є боржниками.
Яке до біса стандартне повідомлення для інвестора банку, який має депозит на 200 тис., якого ошукали із платними СМС та оштрафували, який два тижні назад заплатив 90 грн. щоб закрити нав'язану мені кредитну картку, якою не користувався.
Однозначно, поставлю свічку, коли здихаюсь цих шахраїв по закінченню депозиту.
9 липня 2018, 11:33
Сергей Валериевич, доброго дня. Це дійсно стандартна розсилка смс клієнтам. Мета: повідомити клієнтів про відмову в пролонгації кредитного ліміту, і при наявності боргу — проінформувати про необхідність його погашення.

svetlana1311
svetlana1311
10 липня 2018, 16:11
Таким образом банк, наверное, проверяет платёжеспособность клиентов. Через 3 недели после открытия карты с кредитным лимитом 27К банк прислал мне такое же сообщение, я погасила задолженность до расчётной даты — благополучно пользуюсь КЛ и дальше, банк ничего не закрыл.

Курс валют в Сенс Банк

USD 39.4 40