Єдиний банк з Великої літери. Так тримати.

З 2021 року я «співпрацюю» з цим банком. Так, — співпрацюю, тому що «клієнт» це не те слово, яким можна характеризувати мої відношення з банком. І можу сказати тільки одне — це єдиний банк, який отримав від мене 12 балів (12 — обслуговування, 12 — професійність, 12 — компетентність, 12 — робота каси, 12 — охайність персоналу, 12 — чистота і порядок у відділені), навіть по 10 бальній системі оцінювання.
Заходиш у відділенні і душа співає, дівчата привітні та ввічливі, завжди компетентні, професійно відносяться до своєї справи, усе чітко та швидко підкажуть і розкажуть!
Це банк «для всіх», а не «лише для своїх». Є рахунки в багатьох банках і там я — просто «клієнт» Приватбанку, Ощадбанку, Укргазбанку, Аваль, і «покійного» Фінанси та кредит (де, до речі, залишився вклад).
Дуже радує зручний інтернет-банкінг і мобільний додаток (ведення своїх депозитів, переказ на любі картки без комісії, онлайн покупка валюти, розміщення валютних депозитів по курсу НБУ).
Довелось один раз звернутись на гарячу лінію — швидко і професійно допомогли.
Готівка в банкоматах «Акордбанку» завжди є (і не лише для власних карток), приємне й те що в банкоматах інших банків для карток цього банку зняття готівки без комісії.
Я дуже задоволений банком! Банк з Великої літери! Професійне відділення № 79…

Курс валют в Акордбанк

USD 39.5 40

Курс валют в Акордбанк

USD 39.5 40
Головна / Банки України 🏦 / Акордбанк 💰 / Відгуки про Акордбанк 📝 / Єдиний банк з Великої літери. Так тримати.