Банк списує неспнкціоновано кошти й відмовляється їх повертати

SHsvit 12 вересня 2024, 0:53
Банк несанкціоновано вже не вперше списує кошти і звинувачує клієнта в тому, що це він передає дані своєї картки третім особам, хоча це роблять або працівники банку, у яких є наочний доступ до даних всіх карток, адже жодна інформація на карті при її видачі на захищена і номер картки, термін дії, свв код бачать всі співробітники банку! Або це відбувається свідомий витік інформації про клієнтів, адже відбувається це протягом трьох місяців! Повертати несанкціоновано списані кошти, які списуються без запиту на підтвердження та ідентифікації клієнта банк відмовляється. Якщо перший раз це була сума до 200 грн, то вдруге це була сума більше 3000 грн.
Абанк
Підтримка àбанку 12 вересня 2024, 17:38

На жаль, нам так і не вдалося отримати запитану інформацію для більш детального розгляду. Мусимо зауважити, що наведена Вами інформація у вигляді конфіденційних даних рахунків є захищеною і до неї не можуть мати доступ навіть співробітники банку. Несанкціоновані списання коштів з рахунку у разі відсутності передачі даних Вами третім особам або надання доступу до особистого кабінету є неможливими. Ми завжди робимо все можливе для збереження коштів на рахунках клієнта або повернення їх, у разі, якщо така ситуація вже склалась.

У разі вже створеної заявки на шахрайство радимо звернутись до правоохоронних органів для подальшого розслідування. Ми готові надати всю можливу підтримку для вирішення цієї ситуації на вашу користь 🍏

natashaGra
natashaGra
12 вересня 2024, 7:20
Скорее всего тут дело полиции, суммы свыше 3000 грн это криминальная ответственность
SHsvit
SHsvit
17 вересня 2024, 16:00
Поліція гроші не повертає, а лише зобов’язанп шукати шахраїв, яким банк дозволив зняти гроші

Курс валют в Абанку

Курс валют в Абанку

Головна / Банки України 🏦 / Абанк 💰 / Відгуки про Абанку 📝 / Банк списує неспнкціоновано кошти й відмовляється їх повертати