Гіршого банка треба ще пошукати)

Sanya79 7 вересня 2024, 12:58
Заблокували карту 231 день тому, всі необхідні документи надані, сказали очікувати на дзвінок профільного спеціаліста протягом 3 днів, як розумієте до тепер ніякого дзвінка не поступало, мене просто ігнорують при цьому роблять вигляд що слухають.
Нікому не раджу, самий гірший із найгірших
На розуміння і надіятись не буду, бо ним і не пахне
Любий Абанк я знаю що вам всеодно на своїх клієнтів і на те що вони від вас хочуть але залишаю контакт: +380662393396
Абанк
Підтримка àбанку 7 вересня 2024, 14:41

Бажаємо зауважити, що на підставі Умов та правил, з якими клієнт погоджується при відкритті рахунку, деякі платежі дійсно можуть вимагати додаткової перевірки та це може спричинити тимчасове блокування картки. Детальні вимоги щодо можливого блокування та етапів перевірки зазначені за цим посланням у пункті 3.3.25.:

Наразі задля розв'язання Вашого питання Вам необхідно прийняти дзвінок від банку. Ми намагались зв'язатись з Вами через вказаний Вам в банку канал, проте встановити зв'язок не вдалось. Очікуйте, будь ласка, на дзвінок від Банку.

afina43
afina43
7 вересня 2024, 16:03
А как же 180 дней?
natashaGra
natashaGra
7 вересня 2024, 18:50
А ещё именно в этом пункте есть комиссия 30 процентов без уточнения за какие услуги банка от всех счетов клиента в банке. Если банк продолжает морозится обращайтесь к юристу , пишите в НБУ.

Курс валют в Абанку

Курс валют в Абанку

Головна / Банки України 🏦 / Абанк 💰 / Відгуки про Абанку 📝 / Гіршого банка треба ще пошукати)