Фин. мониторинг.

Barsikk 31 серпня 2024, 10:49
Добрый день.
Пользуюсь услугами банка несколько лет. Оплачиваю товары только кредитной картой через терминалы магазинов. Погашал всё вовремя и точно в сроки. Просрочек не разу не было.
Личных средств на счету банка нет.
Прислали через чат письмо Заяву, что бы я заполнил и им отправил

АТ «АКЦЕНТ-БАНК»
м. Дніпро, вул. Батумська буд. 11

Від фізичної особи:

прізвище, ім'я, по-батькові,

ІПН, номер телефону

адреса

З, А Я В, А про перерахування залишків коштів

У зв’язку з отриманням повідомлення АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «АКЦЕНТ-БАНК «(далі — Банк) про розірвання з ініціативи Банку ділових відносин (на підставі частини 1 ст. 15 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення»), та закриття відкритих в Банку рахунків, прошу погасити невиконані мною кредитні чи інші зобов’язання перед Банком за укладеними договорами, закрити всі депозитні рахунки (в т.ч. ті депозитні рахунки, за якими термін виплати ще не настав) та перерахувати залишки коштів на моїх рахунках в АТ «А-БАНК» — на мій рахунок в іншому банку:
IBAN ___________________________________________________________________

Індивідуальний податковий номер (ІПН) отримувача ____________________________

відкритий в банку _____________________________________________ (назва банку),

МФО ____________

В разі необхідності здійснення за рахунками фінансових операцій з обміну іноземної
валюти в національну валюту України (гривню), не заперечую проти проведення Банком таких операцій за картковим курсом АБанку на дату проведення фінансової операції.

Дата __________________ Підпис____________________

Вчера банк через приложение ограничил доступ к средствам и написал, что прекращает со мной финанс. отношения.
На звонки банк не отвечает, в приложение не войти — заблокировали. Суммы которыми я пользовался постоянно в магазинах не превышали 10тыс.грн. в мес. Сегодня через тел. супруги набрал гор. линию, но они ответили, что не дают мне информацию с др. номера. А со своего автоатв. отвечает, что банк прекратил фин. отношения и сбрасывает.
Странная какая то ситуация. Какой терр.?.. Криптой тоже не пользуюсь. Просто пиши заявление и уходи с банка.((
абанк
1 вересня 2024, 10:31

Обов'язок Банку здійснювати аналіз фінансових операцій клієнтів, з метою виявлення фінансових операцій, що не відповідають фінансовому стану або змісту діяльності (ст. 7, 11 ЗАКОНУ УКРАЇНИ «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів...»).

У разі прийняття такого рішення згідно з Умовами та правилами, а також вище зазначеним законом якщо на рахунках банку наявні залишки коштів, варто заповнити відповідний документ для дебетування залишків коштів на рахунок іншого банку. У разі, якщо залишки коштів відсутні, а Ви маєте використані кредитні кошти, закриття рахунків в банку буде проведено автоматично після повного погашення заборгованостей.

31 серпня 2024, 11:19
Это как получается?.. Я оплачиваю за товары кредиткой банка ТОЛЬКО через терминалы магазинов и я попадаю про отмыванию доходов? И какой документ мне надо заполнить, если вы мне все входы в приложение банка заблокировали. Скиньте мне хоть на эл. почту, что мне надо заполнить?
natashaGra
natashaGra
31 серпня 2024, 19:46
Это называется нормативы НБУ , сейчас пошла полоса с такими отказами. Советуйтесь с юристом и пишите в НБУ
31 серпня 2024, 21:57
Зачем мне советоваться с юристом или писать в НБУ. Ведь они заглючили не мои личные, а свои кредитные.

Курс валют в абанку

EUR 45 45.9