Абанк не повертає кошти

Dmitriy12012007 29 серпня 2024, 16:31
Негативний відгук про А-БанкХочу поділитися своїм гірким досвідом взаємодії з А-Банком. Через блокування мого рахунку в Монобанку я був змушений перевести свої гроші на рахунок в А-Банку, сподіваючись на стабільність. Однак це рішення стало для мене великою помилкою.Після переказу коштів, А-Банк також заблокував мій рахунок без жодних пояснень. Спроби з’ясувати причину та отримати доступ до своїх грошей виявилися марними. Служба підтримки тільки відправляє мене в якусь «чергу», яка нібито рухається, але я так і не бачу жодного прогресу.Я залишаюся без доступу до своїх коштів вже тривалий час, і це приносить мені великі незручності. Кожен день очікування супроводжується постійними обіцянками, але проблема залишається невирішеною. Банк не дає чітких відповідей, а мої фінансові плани руйнуються через затримку з їхнього боку.Вважаю, що таке ставлення до клієнтів неприйнятне. Прошу негайно розглянути моє питання та розблокувати рахунок, щоб я міг отримати свої гроші. Надіюся на швидке вирішення цього питання!
абанк
Підтримка àбанку 30 серпня 2024, 13:38

Обов'язок Банку здійснювати аналіз фінансових операцій клієнтів, з метою виявлення фінансових операцій, що не відповідають фінансовому стану або змісту діяльності (ст. 7, 11 ЗАКОНУ УКРАЇНИ «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів...»).

Наразі Ваше питання вирішене. Перепрошуємо за збільшений термін розгляду.
Мінфін
Відповідь адміністратора
20 вересня 2024, 18:39
Даний відгук став учасником редакційного огляду: https://minfin.com.ua/ua/2024/09/20/134793898/.

Dmitriy12012007
Dmitriy12012007
29 серпня 2024, 20:55
Очень разочарован работой Абанка. Уже несколько раз отправлял заявку, которую они сами попросили заполнить для перевода заблокированных средств на другой счет. Однако каждый раз в ответ получаю однотипное сообщение с просьбой снова написать заявление. Я выполняю все инструкции, но результат остается неизменным.Вместо того чтобы помочь решить мою проблему, я ощущаю, что просто тратится мое время. Надеюсь, что Абанк пересмотрит подход к клиентам и предоставит реальную помощь в решении таких вопросов.

Курс валют в абанку

USD 41 41.6