Жахливий банк!

pqwoei 19 серпня 2024, 22:35
Не знаю, видаляють тут коментарі, або ні
Я спробую це перевірити, та поширити максимально у соц.мережах
Сервіс жах, мої кошти заблокували, та не видають. Термін розгляду просто не існує. (Хоча підтримка просто відправляє однаковий текст, що термін розгляду до 1 тижня) Мої кошти заблокували вже на місяц, та просто кажуть чекати. Навіть коли я представив всі необхідні документи, вони мене проігнорували. Вони не вирішили моє питання, банку байдуже на вас. Сервіс максимально жахливий, якщо у вас будуть питання, не розраховуйте що ваше питання будуть вирішувати. Також банк може просто заблокувати вашу карту, без причини.
. Цей банк не підійде вам ні для яких цілей, повірте. Якщо ви не хочете втратити свої кошти, не користуйтеся цим банком. Якщо комусь треба підтвердження що я кажу правду, можете звʼязатися зі мною.
Абанк
Підтримка Абанку 20 серпня 2024, 13:55

Обов'язок Банку здійснювати аналіз фінансових операцій клієнтів, з метою виявлення фінансових операцій, що не відповідають фінансовому стану або змісту діяльності (ст. 7, 11 ЗАКОНУ УКРАЇНИ «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів...»).

Для уточнення деталей ми написали Вам в особисті повідомлення, але не отримали відповідь. Будь ласка, перевірте Ваші повідомлення і надайте відповідь.

2XL
2XL
19 серпня 2024, 23:36
Подайте до суду. Це не так складно
20 серпня 2024, 1:02
А це багато займає часу?
19 серпня 2024, 23:44
В любом банке тебя пнут под зад за крипту
20 серпня 2024, 1:01
Ваш комментарий довольно некорректный При чем здесь крипта? Я не проводил никакие операции с криптой через А-Банк. Ситуация случилась из-за одного перевода
20 серпня 2024, 8:42
У меня это основной банк, просто так не блокировали ни разу. Судя по этому форуму тут блокировки в основном из-за крипты,я конечно большие суммы не переводил за раз, но за 10к не блокируют. Отзыв написан как и у других игроманов, криптоторговцев.
«Сервіс максимально жахливий, якщо у вас будуть питання, не розраховуйте що ваше питання будуть вирішувати.» — от вопроса видимо зависит, тех вопросы решают, но не всегда о результатах сообщают. Бывают после отзыва как-то вычисляют и перезванивают и всё рассказывают (отзыв про терминал к примеру, про косяк с отображением информации о кредитке). Попробуй на вайбер написать, там более продвинутые, хотя можно и тут ответа подождать
innarom
innarom
20 серпня 2024, 11:41
Ахах, на захист банку став профіль, який займається платними відгуками) Скільки собачого корму тобі насипав А-Банк за цей коментар?
20 серпня 2024, 11:50
Обрати внимания что у меня все отзывы это тройка, даже 4 нет. Вруби голову и подумай зачем банку платить левым за отзывы, когда у них все операторы колл центра на зарплате сидят. Тут и так отзывов достаточно от сотрудников и заметь такое у всех банков, но акцент больше всех наглеет. И ещё мой отзыв засчитан только один, как так по правилам форума только 1 отзыв в пол года\год (не помню точно) от одного пользователя на один банк. Одна тройка когда у банка средняя оценка выше 3, это наоборот негативная. Если я поставлю ник «innarom псина» — это будет значит что ты псина и ешь корм? Форум называется минфин, но к мин.фину он вообще никакого отношения не имеет. И да проплаченные отзывы пишут обычно с аккаунтов однодневок вроде твоего

Курс валют в Абанку

Курс валют в Абанку