Незаконно утримують кошти

VitaliyRad 6 серпня 2024, 19:00
Мені надійшло повідомлення від мого банку: «Віталію, ми виявили ризикові операції. Відповідно до постанови НБУ № 110, ми уточнюємо природу Вашої діяльності. На період перевірки призупинено надходження коштів на Ваші рахунки та ризикові витрати (P2P-перекази, зняття готівки, бездоговірні платежі, оплата в ризикових інтернет-точках). Доступні звичайні витрати за рахунок власних коштів (аптека, кафе, АЗС, продукти тощо).»

Я одразу звернувся до техпідтримки, надав докази обігу коштів. Кожен раз коли пишу до банку, отримую одну і ту саму відповідь: «Ваше питання розглядається. Очікуйте рішення, повідомлення надійде у застосунок А24.» Ніяких дат чи часу вирішення не надають. Не рекомендую цей банк, за кожен переказ можуть виникти питання, а потім будут утримувати кошти на необмежений час.
Абанк
Підтримка àбанку 7 серпня 2024, 11:30

Обов'язок Банку здійснювати аналіз фінансових операцій клієнтів, з метою виявлення фінансових операцій, що не відповідають фінансовому стану або змісту діяльності (ст. 7, 11 ЗАКОНУ УКРАЇНИ «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів...»).

Наразі Ваше питання вирішене. Перепрошуємо за збільшений термін розгляду.

natashaGra
natashaGra
6 серпня 2024, 19:32
Это один из самых не серьезных и безалаберных банков в стране. Даже если вы подали доказательства могут не читать, а потом откажут. Сейчас у банка опять пошла волна блокировок
kabanylia97
kabanylia97
7 серпня 2024, 0:10
Можно вывести деньги по айбан, вывела так, все ок)
Nazar Prok
Nazar Prok