Заблокували карту за переказ у сумі 200 гривень.

Korustuva4 5 серпня 2024, 13:15
Доброго дня всім глядачам мінфін. В мене сталося дуже прикра ситуація. Банк не допомог купити ліки. Я попросив знайомих, щоб вони мені допомогли коштами на ліки, всі підтверджуючи документи були надані до чату. По моїй картці на момент блокування обороти за весь період часу становить 300 гривень. Коли мені переказали кошти у сумі 200 гривень, мені автоматично приходить сповіщення, що я не можу більш користуватися рахунком, без підтверджуючих документів. Тобто банк мені за 200 гривень заблокували карту. Учора ввечері в мене закінчились ліки, які я використовую для зниження тиску, так як хворію, в мене гіпертензія 2 ст. Я стояв біля аптеці, умолял банк, щоб мені дали змогу купити ліки, банк нажаль відмовив. Мені дуже сподобається додаток абанка, він швидко працює, все гаразд. Але нажаль, після того як я надав всі докази до чату абанка, я досить чекаю, коли банк дасть смогу користуватись. Я бачу, що не в мене одного така ситуація, жахливо. Сподіваюсь на швидке вирішення питання зі сторони банка.
Абанк
Підтримка àбанку 5 серпня 2024, 17:32

Обов'язок Банку здійснювати аналіз фінансових операцій клієнтів, з метою виявлення фінансових операцій, що не відповідають фінансовому стану або змісту діяльності (ст. 7, 11 ЗАКОНУ УКРАЇНИ «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів...»).

Приносимо вибачення за тривале очікування на розв'язання Вашого питання. Нараз перевірку було проведено та прийняте рішення з розірвання ділових відносин. Детальну інформацію з цього приводу було відправлено на Ваш застосунок Абанк24

Валерка Котовский
Валерка Котовский
5 серпня 2024, 14:39
Банк не может просто так закрыть счёт он должен быть не активен свыше 3х лет и сумма на нём не должна превышать минимальную.
Просто жадные банкиры ждут судовые иски это нормально
natashaGra
natashaGra
5 серпня 2024, 18:52
От этого банка и его работников можно ожидать всего. Основной вид деятельности — найти хоть какой-то перевод у клиента и обвинить по п. 3.3.25
22 серпня 2024, 21:53
Окей. Мені банк відмовив в обслуговуванні, поставили позначку в мінфін, що питання вирішене, але питання не вирішене. Мені банк не перерахували залишок. Казали 3 доби, вже 3 доби пройшло, ніякі кошти банк не перерахувал.
23 серпня 2024, 15:23
На сегодняшний день, банк отказывается переводить средства на другой мой счёт, ссылаясь на то, что это другой отдел дал отказ в обслуживаннии вам, а основной отдел не давал отказ в обслуживании. Мошенники продолжают терроризировать меня и украли мои деньги. В банк зайти не дают.

Курс валют в Абанку

Курс валют в Абанку

Головна / Банки України 🏦 / Абанк 💰 / Відгуки про Абанку 📝 / Заблокували карту за переказ у сумі 200 гривень.