Усе чудово цілком, але тримають картку обмеженою занадто довго

Anastasiia Halenko 4 серпня 2024, 21:11
Користуюсь АБанком понад рік, все чудово, гарний додаток та й комісій не так забагато.
Чоловік працює моряком, та останній контракт отримувала його зп на картку, кожен раз було обмеження по финмоніторингу, та кожен раз разблоковували через годину або впродовж дня. Останнє обмеженя вже триває понад тиждень, та я бачу я не одна така та у всіх одна й та же відповідь мов чекайте велика черга. Його зарплатня єдине джерело доходів у родині, усі довідки у вигляді pay slip та свідоцтва про шлюб та інше вже надійслани (у четвертий раз мабуть за рік). Чи можна якось пришвидшити це бо без грошей важко? А так гарний банк та й співробитники ввічліві. Іноді в Одесі на Глушка немає валюти.
Абанк
Підтримка Абанку 5 серпня 2024, 9:26

Обов'язок Банку здійснювати аналіз фінансових операцій клієнтів, з метою виявлення фінансових операцій, що не відповідають фінансовому стану або змісту діяльності (ст. 7, 11 ЗАКОНУ УКРАЇНИ «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів...»).

Наразі Ваше питання вирішене. Перепрошуємо за збільшений термін розгляду.

За питанням наявності коштів у відділенні радимо перед зверненням робити замовлення через застосунок Абанк24 на певне відділення, в такому разі Ви зможете розраховувати на замовлену суму. Будемо раді співпрацювати надалі.
Полезный комментарий
Anastasiia Halenko 5 серпня 2024, 12:25
Дякую за швидку відповідь та вирішення проблеми. Буду вашим гарним відгуком у морі п2п кріптовалютчиков та дроперів :)

Anastasiia Halenko
Anastasiia Halenko
5 серпня 2024, 12:25
Корисний коментар

Курс валют в Абанку

EUR 45 45.8

Курс валют в Абанку

EUR 45 45.8
Головна / Банки України 🏦 / Абанк 💰 / Відгуки про Абанку 📝 / Усе чудово цілком, але тримають картку обмеженою занадто довго