Грабіжники

AnnaChtug 3 серпня 2024, 18:19
Не раджу відкривати кредитку картку, або якщо відкриваєте, то мінімум платежів.
Давно користуюся. Все було добре, до 2 серпня.
Почну з того, що відклала всі покупки на літо. Орієнтовно за літо здійснила 60/70 оплат.
Використовула кредитку і одразу погашала.
1 серпня я погасила кредити.
На 1 і 2 серпня (ранок) у мене залишок моїх коштів 162,54
Вечером 2 серпня все різко змінюється і я винна банку 3 тисячі.
Кажу оператором, а мені кажуть дивіться виписку.
Я питаю, чому мені не правильний баланс відображався, бо я завди покривала мінуси.
Мені не хочуть давати відповіді, і кажуть тільки виписка правильна. А те що вам відображається, то це мої проблеми.
Прошу щоб глянули розробники додатку як мені це відображалося і чому. Такої змоги кажуть не мають.
Отак я пошита у дурнях.
І тепер спробуй доведи, що у тебе були плюси на картці.
Тому раджу всім поповнювати А-банк дуже обережно. І всі транзакції чітко фіксувати і дивитися з випискою.
Бо вони ні в чому не винні.
Абанк
Гость 4 серпня 2024, 16:17
Добрий день! Дякуємо за прийнятий дзвінок. В даному випадку списання коштів з картки відбулось за операцію, яку Ви проводили 10.07, проте її списано з рахунку фактично не було. При проведенні операції за карткою дійсне списання коштів з рахунку може буде проведене після того, як банк-еквайр (власник термінала сервісу, на якому проводиться операція) може списати кошти з затримкою (до 30 днів). Наприклад, у разі якщо товар або послуга надається з затримкою або інших випадках. Фактичне списання коштів з Вашого рахунку було проведене 02.08.

Ми раді, що ваше питання було успішно вирішено, і завжди готові допомогти! 🍏

PremiumGuest
PremiumGuest
4 серпня 2024, 15:10
Почитай отзыв, мошенники абанковские у вас ещё не так много украли)) А воровать это их работа.
AnnaChtug
AnnaChtug
4 серпня 2024, 15:13
Ситуацію вирішили. Виявляється я зробила покупку 10 липня на пром.юа. І тоді кошів не зняло (я не помітила; бо завжди знімало). Посилка на місяць часу запізнилася. І тоді мені зняло кошти, коли я забрала посилку (±) у цей час. Але мені по картці почали рахувати мінуси з 10 липня. Тобто не показало ще раз, що пішла оплата на про юа. Тому всі оплати які я здійснювала після 10 липня були без комісії, бо я була у плюсах.
Звичайно, це не дуже добрий досвід. Бо важко памʼятати за місяць що було. Але хоч тепер розумію, звідки мінус пішов.

Курс валют в Абанку

Курс валют в Абанку