Шахрай надіслав скаргу , мені заблокували рахунок та ніяк не співпрацюють .

Dianapoliuha 2 серпня 2024, 18:48
Мала декілька $ на платформі та хотіла вивести їх через p2p, купила в продавця ордер, він оплатив з іншого банку та скасував ордер після чого не виходив на звʼязок. Подала апеляцію з надією що людина відпише та надасть реквізити на повернення, так як підтримка запевнила самій цього не робити бо це може бути спроба афери та людина 2чі вкраде кошти. Ніхто на звʼязок так і не вийшов як і зі сторони банку жодного повідомлення про повернення не отримала. Коли перевела собі кошти наступним місяцем для власного використання банк в цю ж секунду заблокував активи і сказав що прийшла скарга, повідомив що для розблокування рахунку потрібно повернути кошти на що я одразу ж погодилася та дозволила зробити цю операцію, сказали очікувати 3 дні, пройшло 4 дні і нічого не відбулося, підтримка не відповідає, я надала докази чому відправник надіслав ці гроші і що це все максимально схоже на шайхрайську схему щоб 2 стягнути кошти, на що сказали що банк перетелефонує, ніхто так і не дзвонить. Я очікую, ніхто не співпрацює. Постійно кажуть очікуйте 3 дні хоча вже пройшло 4. Маю надію що ця вся абсурдна ситуація швидко буде вирішена і я тоді зміню своє ставлення та відгук, але наразі крім поганого обслуговування та підтримки не отримала нічого.
Абанк
Підтримка Абанку 2 серпня 2024, 19:24

Деякі платежі дійсно можуть вимагати додаткової перевірки та це може спричинити тимчасове блокування картки.

Наразі Ваше питання в роботі. За результатом ми додатково проінформуємо Вас.

natashaGra
natashaGra
2 серпня 2024, 19:12
Готовьтесь к тому , что если была жалоба ,банк заберёт 30 процентов от всех ваших денег на счетах. Обратитесь к юристу , вполне возможно мошенником окажется тот , кто вам деньги перевел. Возможно придется заявление в полицию
2 серпня 2024, 19:23
Хочу додати , що переказ був надісланий з іншого банку , що не дало змоги зробити повернення так як це сторонній банк , і жодних реквізити не висвітлюються , так само людина не відповідала в чаті підтримки де була подана апеляція . Тоді питання яким чином я аферистка , якщо я навіть не мала можливості щоб ці кошти відправити назад ?
2 серпня 2024, 19:33
Забудьте этот мошеннический банк. Радуйтесь, что вам больше не придётся мучаться с мошенниками с абанка.
2 серпня 2024, 19:41
Автора два рази кинули криптошахраі, а ти кажеш що винуватий банк 😆
2 серпня 2024, 19:43
Так ты говорил воздухан, что мой отзыв не засчитают? Что случилось?)
2 серпня 2024, 21:53
Зарахований сьогодні, 2 серпня.

То скажи, пеньок, в чому я був не правий вчора 1 серпня?

В тебе розуму як у дитини в останній групі дитячого садку.

А як тобі відповідь банку?
2 серпня 2024, 22:14
Внимательность у тебя отсутствует. Я тебе повторю, не сложно. Отзыв написан для людей, чтобы знали с чем могут столкнуться. Обрабатывай информацию.
2 серпня 2024, 22:42
У твоєму відгуку ноль інформації, навіть причина фінмону не зрозуміла. Ти досі встидаєшься написати звідки ті 10000₴, а банк підтвердив своє рішення.
Валерка Котовский
Валерка Котовский
3 серпня 2024, 8:07
Не соглашайтесь на разрыв договора если банк скажет такое сразу иск в суд подавайте, потому что спишут 30% а как составить иск через электронный суд я расписал у себя в блоге.
Банк не имеет право требовать разорвать договор если не был нарушен закон сгидно 1075 цку
3 серпня 2024, 9:28
Не соглашайтесь на разрыв договора

а банк і не питає клієнта чи той погоджується — це право банка
3 серпня 2024, 22:34
Вчора подзвонив працівник , сказав що завтра до 18:00 буде повернено відправнику кошти і карту буде розблоковано . Пройшов цілий день нічого так і не змінилося , нагадаю що карту заблокували 30 липня , і з цього часу лише кормлять обіцянками «зачекайте до 3 днів для вирішення ситуації» , сказати що я засмучена — це нічого не сказати , мене хотів обманути шахрай тай ще + до цього банк жодним чином не намагається розібратися з ситуацією . Доречі за повернення 1500 грн цьому шахраю сказали що з мене буде стягнута комісія 450 грн тому що він надіслав з іншого банку . Я в шоці що в наш час банки не допомагають своїм ж клієнтам , а навпаки дають добро для таких операцій цим шахраям . Що можу сказати , будьте обережні та перед цим як переказати кошти на свій рахунок абанк 3 подумайте чи варто взагалі !
3 серпня 2024, 22:36

Курс валют в Абанку

Курс валют в Абанку

Головна / Банки України 🏦 / Абанк 💰 / Відгуки про Абанку 📝 / Шахрай надіслав скаргу , мені заблокували рахунок та ніяк не співпрацюють .