Утримують кошти 4 місяці

Viktori02217 31 липня 2024, 16:51
Людина зробила повернення коштів на сумму 26537 грн, це був P2P переказ, людина оплатила кошти за Usdt та отримала їх після чого зробила повернення, банк заблокував мою картку, просив документи та ордера, я всі документи та ордер відправила їм після чого вони сказали що таке їм не підходить, що там їм щось не видно, хоч я все прекрасно бачу, + до того дзвонить підтримка яка спілкується зі мною максимально хамовито ніби я останній шахрай, хоча я надала всі підверджуючі докази. Потім мені дали заяву на повернення коштів, я підписала її, пройшло 2 дні, мені пишуть що заява була надана помилково (не розумію як таке може бути взагалі в банку) і знову почали водити за ніс по кругу типу дайте документи, очікуйте перевірку, ваші документи не підходять, і так вже 4 місяць!!! Кошти заблоковано 4 місяць!!! хоча я впевнена що там все чисто і я не займаюсь ніякими махінаціями, жахливий банк який блокує ваші кошти і його не хвилює що в країні війна і грошей може не вистачати на власні потреби. Цікаво скільки кредитів вже вони видали за допомогою моїх коштів, гарний бізнес, планую звертатися до суду, бо це протизаконні дії, на карті лежить зараз трішки більше 10 тисяч грн, велика сума яку я не можу використати вже 4 місяці
Абанк
Підтримка Абанку 31 липня 2024, 20:03

Бажаємо зауважити, що на деякі платежі дійсно можуть вимагати додаткової перевірки та це може спричинити тимчасове блокування картки. Детальні вимоги щодо можливого блокування та етапів перевірки зазначені за цим посланням у пункті 3.3.25.:

Наразі передана інформація про Ваші контакти перебуває на опрацюванні, Вам варто очікувати на дзвінок від фахівців. За результатом ми додатково проінформуємо Вас.

Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
1 серпня 2024, 8:29
Зачем сказали им про крипту?
natashaGra
natashaGra
1 серпня 2024, 13:07
Пункт 3.3.25 и его подпункты это минус 30 процентов от суммы на счетах в этом банке. Скорее всего вам надо советоваться с юристом, писать в НБУ и подавать в суд на банк
Валерка Котовский
Валерка Котовский
1 серпня 2024, 15:32
Просто не вздумайте разрывать договор, а сразу подавайте в суд и не возвращайте ничего, а статьи для ликбеза почитать

Курс валют в Абанку

Курс валют в Абанку