АБанк обмежив доступ до картки після оплати продуктів в АТБ

InnaTs 28 липня 2024, 15:20
Доброго дня! Дуже прикро через поведінку банку, котрим користуємося майже всією сімʼєю багато років. Зазвичай поповнювали картки для оплати комунальних, мобільних рахунків, продуктів, таксі та інших побутових потреб, також неодноразово користувалися кредитним лімітом або грошами у розстрочку, тобто з банком дійсно пройшли доволі чималий шлях. У п’ятницю (26.07.2024) отримала повідомлення про обмежений доступ до картки та прохання заповнити анкету з подробицями про нарахування коштів, відомості про усіх осіб, котрі це колись робили, надати довідки/декларації/квитанції і тп…Спочатку термін отримання відповіді був 1 доба, тепер ніхто з фахівців не може надати відповідь, коли це обмеження буде знято. Прикро і додає незручності те, що на вихідні були плани щодо користування карткою, також завтра вже понеділок і також є певні потреби на цю саму картку, а банк не поспішає надавати відповіді та вирішувати питання. Після цього нема жодного бажання бути надалі користувачем такого банку.
Абанк
Підтримка Абанку 28 липня 2024, 18:57

Банк діє згідно ст. 7, 11 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», тому змушений запитувати необхідні документи та аналізувати фінансові операції Клієнтів з метою виявлення фінансових операцій фінансового стану та/або змісту діяльності Клієнта, тому будь-які фінансові операції можуть вимагати підтвердження джерела походження коштів.

Наразі передані Вами підтвердження перебувають на перевірці фахівцями банку. Ми робимо все можливе для її проведення якомога раніше. За результатом ми додатково проінформуємо Вас. Впевнені, нам вдасться змінити Вашу думку

natashaGra
natashaGra
28 липня 2024, 16:25
К сожалению здесь блокировки бывают от 180 дней и до бесконечности по отзывам. На службу поддержки лучше не обращать внимание с их регламентами — банк сам эти же регламенты неоднократно нарушает. А если у вас ещё и депозит на счетах, то возврат средств может затянуться очень на долго
28 липня 2024, 18:04
Чтобы не было такого счастья с блокировками, всегда рассчитываюсь
кредитной картой за счет кредитного лимита банка, а затем погашаю
задолженность с небольшим перехлёстом в несколько десятков гривен.

Такой вариант работы с А-банком напрочь отбивает у его сотрудников
желание блокировать кредитку с задолженностью или положительным
остатком менее 100грн.

Курс валют в Абанку

Курс валют в Абанку

Головна / Банки України 🏦 / Абанк 💰 / Відгуки про Абанку 📝 / АБанк обмежив доступ до картки після оплати продуктів в АТБ