Нав’язування кредитів, токсична комунікація

Ladyyu1 Ladyyu1 27 липня 2024, 15:18
Оформила картку для користування нею в мережах супермаркетів «АТБ». Спочатку все було добре, а потім мені просто нав’язали кредитний ліміт шаленої суми (який перевищує мою місячну зп). Коли я просто хотіла його зменшити (як це можна робити в інших банках, не буду називати їх), виявилося, що це зробити не можна, бо банк самостійно надає кредитний ліміт.

А це значить, що в цей нестабільний час, якщо картку хтось вкраде, або зламає онлайн, то я ще й буду винна кредитні кошти!
Після того, як я подала заявку на закриття рахунку мені ще телефонували (в робочий час, чим відволікали мене від роботи!!!) і надсилали нав’язливі листи із зазначеною сумою пропонованого кредитного ліміту.

Підтримка груба, нав’язлива і некомпетентна!
НЕ рекомендую, якщо ви не плануєте брати кредит і всіляко уникаєте грубого, нав’язливого, некомпетентного і непрофесійного сервісу.
Абанк
Підтримка Абанку 27 липня 2024, 17:30
Добрий день! Нам шкода, що ви зіткнулися з такою ситуацією.
Дійсно, картка АТБ є кредитно, що вказується в умовах при її відкритті та на неї може бути встановлений ліміт за рішенням банку, проте Ви, як і було наведено, можете зменшити даний ліміт самостійно в застосунку Абанк24 в налаштуваннях картки на суму, яка для Вас є потрібною, або встановити 0.

Наш банк має високий рівень безпеки, тому проведення операцій не вами фактично є неможливим, якщо Ви самостійно не передаєте персональні дані, картку або доступ до застосунку.
Процес закриття картки передбачає відправку коду за Вашим номером телефону, проте якщо інформацію з цього повідомлення Ви не передасте фахівцям, Вам надійде дзвінок.

Ми перевіримо всі Ваші звернення до служби підтримки. Прикро, що Ви прийняли рішення закрити картку, сподіваємось з часом Ваша думка зміниться.

Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
27 липня 2024, 15:40
В приложении лимит можно обнулить. Да и зачем кредит на уровне зарплаты? Если не секрет сколько нулей дали?
27 липня 2024, 17:40
Ви даєте неправдиву інформацію, або Ваші співробітники надають неправдиву інформацію. 19.07 у Viber я отримала ось таку відповідь: (Копіюю, бо у коментарях не має можливості надіслати скрін) Розуміємо Вас, але картка АТБ є кредитною карткою. Тому і був встановлений ліміт. Банк приймає рішення в односторонньому порядку про збільшення та зменшення кредитного ліміту. Детально ознайомитись з інформацією можна, перейшовши за посиланням : https://conditions-and-rules.a-bank.com.ua/main/view-content-340/?lang=uk 3.3.2. У будь-який момент змінити розмір Кредитного ліміту в будь-яку сторону без попереднього повідомлення Клієнта. 1.3. Клієнт погоджується з тим, що Кредитний ліміт встановлюється за рішенням Банку, і Клієнт дає право Банку в будь-який момент змінити (зменшити, збільшити або анулювати) Кредитний ліміт. https://a-bank.com.ua/terms
27 липня 2024, 17:51
Я закрила картку, з якої причини Ваш «чудо"-банк надзвонює мені зараз у суботу? Всі питання вирішуватиму тільки у письмовому режимі. Діставати мене дзвінками не потрібно.
natashaGra
natashaGra
28 липня 2024, 16:23
Названивать им легче, чем улучшить сервис в реальности. И это уже не первый отзыв , где клиент жалуется на неудобную коммуникацию со звонками. Увы здесь представитель скорее всего напишет неправду- что типа для вас будет выбран другой мессенджер. А потом опять будут звонить. Информацию о другом способе связи этот представитель никуда не передаст
Pumbovik
Pumbovik
28 липня 2024, 17:42
Кредитный лимит спокойно обнуляется в банках самостоятельно в проге либо через горяую линию, еще ни в одном банке не отказывали обнулить, вот поднять — это да намного тяжелее

Курс валют в Абанку

Курс валют в Абанку

Головна / Банки України 🏦 / Абанк 💰 / Відгуки про Абанку 📝 / Нав’язування кредитів, токсична комунікація