Кошти зависли на рахунку: неприпустиме зволікання

Дмитро Криштопенко 27 липня 2024, 8:13
Я користуюсь послугами А-Банку вже протягом 5 років, і завжди був задоволений обслуговуванням. Проте, останній досвід змусив мене переглянути свою думку.

Я зробив переказ понад 100 тис. грн з рахунку в іншому українському банку на розрахунковий рахунок в А-Банку з метою відкриття депозиту. Однак, гроші не були зараховані на мій рахунок. Пройшло вже 2 дні, але кошти досі «висять». Я надав квитанцію СЕП-переказу, а також всі необхідні довідки про зарплату з податкової та Пенсійного фонду про страхові виплати.

Раніше проблем з банком не виникало, але тепер зіткнувся з цією ситуацією вперше. P2P-перекази заблоковані, і я не можу скористатися своїми грошима. Це неприпустимо.

Прошу вирішити це питання якнайшвидше.
Абанк
Підтримка Абанку 27 липня 2024, 10:13
Добрий день! За діючим законодавством банк вимушений проводити заходи з аналізу фінансових операцій. Наразі бачимо що Вами було надано певну інформацію, яка проходить перевірку. Протягом орієнтовно до 24 год з моменту її надання банком буде надано відповідь яка надійде повідомленням на застосунок Абанк24. У разі підтвердження зарахувань кошти, які було відправлено на Ваш рахунок буде зараховано.

Ми проінформуємо Вас за розв'язанням даного питання

artaped
artaped
27 липня 2024, 12:17
Что-то частенько начал а-банк деньги морозить по 24 часа + … я тоже перевел с другого банка на абанк просто чтобы закрыть кредитный лимит который использовал … заблокировали карты))) теперь докалываю что я не гусь… сбросил документы подтверждающие деньги хотя странно что на такую сумму в 20 тыс грн есть вопросы , когда трачу с кредитки абанка ежемесячно 50 тыс грн и пополняю ее своими же переводами… что-то тут не так с этим банком
Дмитро Криштопенко
Дмитро Криштопенко
29 липня 2024, 12:47
АБанк, доброго дня!
Я вдячний за оперативність у вирішенні попередніх питань. Мій рахунок було успішно і люб’язно розблоковано, і тепер я можу обналичувати гроші, а також здійснювати P2P платежі між своїми українськими рахунками. Проте, залишився відкритим питання по ініційованим IBAN платежам, які я чекаю на банківському рахунку А-Банку вже 3 календарних дні. В інших банках це займає до одного дня, і це викликає занепокоєння.
Прошу уточнити, коли я можу очікувати зарахування цих коштів на свій рахунок.
Дякую за розуміння.

Курс валют в Абанку

Курс валют в Абанку

Головна / Банки України 🏦 / Абанк 💰 / Відгуки про Абанку 📝 / Кошти зависли на рахунку: неприпустиме зволікання