Позитивне вирішення моєї проблеми

musson 26 липня 2024, 13:33
При випадковій зустрічі зі знайомим, на прохання останнього дав йому певну суму грошей готівкою за те що він перевів туж суму мені на карту, здавалося б звичайна справа- допоміг отримати людині готівкові кошти. Я чесно кажучи не подумав ніякого продвоху тоді, але на наступний день мені банк заблокував рахунок по причині того що ті гроші що були отримані мною на карту були отримані шахрайським шляхом і та людина подала скаргу посилаючись на це, уявіть собі!!! Може то була і чужа картка з якої переводилися гроші, не знаю, це остається загадкою…
Вирішити це питання можна було тим що я дам згоду повернути ці кошти, після чого банк припинив би зі мною співпрацю з поміткою «шахрай», але я відмовився т.я. по факту жертвою був я і мені це потрібно було довести. Знадобилося два дні для того щоб отримати записи з камер спостереження де видно що ця людина отримує від мене кошти і робить мені перевод. Добре що камери були!))
Благо що спеціалісти відділу по вирішенню таких питань у банку взяли це відео до уваги і обійшлося без поліції.
Я дякую спеціалістам банку за те що допомогли встановити справедливість і рахунок був розблокований вже за декілька хвилин.
Тому люди будьте обачні і не приймайте переводи від малознайомих людей!
Всім добра і миру!)
Абанк
Підтримка Абанку 26 липня 2024, 13:59
Дякуємо Вам за відгук та високу оцінку! Нам дуже приємно, що Ви оцінили роботу нашої служби безпеки. Будемо раді продовжувати допомагати у розв'язання Ваших питань! 🍏
Мінфін
Відповідь адміністратора
30 липня 2024, 8:46
Відгук не зарахований (на 30.07.2024).

Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
26 липня 2024, 14:15
А может он простой дроппер. Часто возле банкоматов подходят и просят чтобы деньги им со своей карты сняли
rusgl
rusgl
26 липня 2024, 14:38
Цікаві у Вас знайомі :)
natashaGra
natashaGra
26 липня 2024, 20:47
Странный отзыв — вам что с иностранной карты деньги скинули? Скорее всего нет. Данные от кого перевод в большинстве случаев в приложениях банков пишется. И тут же — хорошо , что обошлось без полиции. Справедливость действий банк не имеет права устанавливать — для этого есть полиция, прокуратура и суд

Курс валют в Абанку

Курс валют в Абанку

Головна / Банки України 🏦 / Абанк 💰 / Відгуки про Абанку 📝 / Позитивне вирішення моєї проблеми