Блокування карти без причини

iv5130401 23 липня 2024, 8:43
Відділення за адресою: Дніпро, вул. Батумська, 11
Найгірший банк з яким доводилось мати справу, блокують карту просто так, керуючись якоюсь «ризиковістю «. Пізніше повідомляють про розрив ділових відносин не надаючи жодних документів де вказані причини і мої дані як клієнта, змушують писати заяви на закриття рахунків, шкода, що не можна додати скріни до відгука. Шановні, якщо Ви прийняли рішення розірвати відносини, то це рішення повинно бути з прикріпленими документами, де є мої персональні дані, а не просто якийсь шаблон який Ви розсилаєте. Не я є ініціатором розірвання відносин, якщо рішення було прийнято зі сторони банку то доводьте справу до кінця і не змушуйте клієнта писати заяви. Щодо причини закриття то тут теж все складно, на мою думку немає жодних підстав, я не порушив жодних постанов НБУ, лімітів які передбачені для фізичних осіб, але як Ви повідомили банк залишає за собою право розірвати відносини не повідомляючи причину. Ну що ж діло Ваше, єдине що тішить в цій ситуації що є альтернатива і досить непогана, тому, звісно звернуся до більш успішного банку, котрий, можливо, більше шанує своїх клієнтів. Вам раджу переглядати свої рішення, бо враховуючи ситуацію в країні, банку варто дорожити клієнтами, які тримають фінансовий порядок на карті, працівники, які приймають такі рішення від імені банку, м’яко кажучи, не відповідають займаним посадам, а ті що пишуть в чатах то взагалі без слів. Дуже шкода що неможливо додати скрін.
Абанк
Підтримка àбанку 23 липня 2024, 15:45
Хочемо пояснити ситуацію та надати більш детальну інформацію.

Відповідно до Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», банк зобов’язаний проводити аналіз фінансових операцій, що проводяться клієнтом.

За результатами даного аналізу може бути прийнято рішення про розрив ділових відносин.
Дійсно, відповідно до внутрішньої процедури банком запитується заява на переказ залишків коштів на рахунок іншого банку з подальшим закриттям рахунків в Абанку.

На жаль, подальше обслуговування в такому випадку неможливе.

natashaGra
natashaGra
23 липня 2024, 10:07
Лояльности от этого банка не дождешься , зато минус 30 процентов от суммах на счетах в нем запросто. И это не первый случай, когда банк сам разорвал договор, а потом заставляет писать заявление
23 липня 2024, 11:47
При чому зразки заяв тобто готовий шаблон заяви вже із змістом , де вказано причини розірвання відносин

«У зв’язку з отриманням повідомлення АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «АКЦЕНТ-БАНК «(далі - Банк) про розірвання з ініціативи Банку ділових відносин (на підставі частини 1 ст. 15 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення»), та закриття відкритих в Банку рахунків, прошу погасити невиконані мною кредитні чи інші зобов’язання перед Банком за укладеними договорами, закрити всі депозитні рахунки (в т.ч. ті депозитні рахунки, за якими термін виплати ще не настав) та перерахувати залишки коштів на моїх рахунках в АТ «А-БАНК» — на мій рахунок в іншому банку»

в чому банк побачив такі дії він не повідомив, але я маю писати заяву і вказувати те, що потрібно банку, це вже переходить всі можливі рамки , тобто Ви ініціювали закриття рахунків і змушуєте вказувати вигідні Вам причини , на цьому навіть наголошує консультант з підтримки що має бути саме так написано, інакших варіантів немає. Серйозно ?. Вони себе так ведуть , томущо їм так дозволяють себе поводити , це відчуття вседозволеності і відсутність будь-якої відповідальності.
Валерка Котовский
Валерка Котовский
23 липня 2024, 14:25
У себя в блоге я расписал как подать иск на банк пользуйся и не кипишуй:) Электронный суд работает с любой точки мира никуда бегать не нужно.
Банк может требовать разорвать договор только сгидно ст 1075 цку а её он обязан доказать что ты нарушил закон ну а как правило доказов нет и за заблок деньги ты можешь срубить моральну шкоду+ % за каждый день неналежного выконання доручення клиента 0,1% с заблок суммы
23 липня 2024, 16:48
блокують карту просто так, керуючись якоюсь «ризиковістю «

право будь якого банка
23 липня 2024, 16:54
Банк может требовать разорвать договор только сгидно ст 1075 цку, а её он обязан доказать что ты нарушил закон

валера вчергове бреше

====
2. Банк має право вимагати розірвання договору банківського рахунка:

3) у випадках, передбачених законодавством, що регулює відносини у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення;
4) в інших випадках, встановлених договором або законом.
====
29 липня 2024, 9:34
Він може розривати все , що вважає за потрібне, його діло , але якщо він ініціює розрив договору він повинен надати документи , а не кидати зразок заяви , і змушувати клієнта вказувати причину , та яка підходить банку. Томущо потрібно чимось аргументувати дії , але банк підтвердження немає, тому жодних документів не надасть

Курс валют в Абанку

Курс валют в Абанку