Банк-шахрай, намагаються списати мої кошти!

lizaklorol 9 липня 2024, 17:17
Доброго вечора, хочу поділитись своїм досвідом користування даним банком. Прийшло блокування картки, я написала у банк чому мою картку заблокували, на що отримала відповідь, що прийшла скарга на платежі 90 та 210 євро. Я займалась покупкою товарів в Ураїні та надсилала їх за кордон тому що у нас дешевше. Банк попросив квитанції на ці платежі, я їх надала, але у відповідь я отримала дзвінок з погрозами про якесь кримінальне провадження і відповідальність. Наразі вони хочуть повне списання суми з моєї картки, хоча товар я вже відправила. Нікому в житті не порекомендую мати ділові відносини з цим банком. Просто жах!
Абанк
Підтримка Абанку 9 липня 2024, 18:44

Вами було підписано Анкету-заяву про приєднання до Умов та правил надання банківських послуг.
Відповідно до пункту 3.3.25.1:
Опрацювання скарги (при наявності) — Банк зупиняє видаткові операції за рахунком Клієнта у випадку наявності інформації, що свідчить про можливість шахрайських дій, щодо заволодіння/спроби заволодіння грошовими коштами Клієнта. Такою інформацією може бути лист або заявка на ГЛШ Клієнта іншого Банку/Клієнта Банку про вчинення шахрайських дій та/або реєстрація в Єдиному державному реєстрі досудових розслідувань справи про
шахрайські дії відносно Клієнта. Зупинення операцій відбувається в день отримання Банком такої інформації шляхом блокування картки при наявності доступного залишку строком до 180 днів.

Наданих Вами даних недостатньо для вирішення питання. Наші Співробітники вже зв'язувались з Вами та надали рекомендації для вирішення Вашого питання. На жаль, від Вас було отримано відмову.

10 липня 2024, 6:26
Мне одной только кажется , что банк мягко говоря, нарушает законы? С каких пор банк решает кто виновен, а кто нет??? Банк вошёл в правоохранительную систему или судебную??? И на каком основании банк спишет деньги клиента со счета и отправит другому клиенту? Обращайтесь к юристу , не теряйте времени
10 липня 2024, 7:58
А согласно п. 3.3.25.3 после проведения проверки банк имеет право среди прочего списать комиссию 30 процентов , правда не указано за что. Странная такая комиссия

Курс валют в Абанку

Курс валют в Абанку

Головна / Банки України 🏦 / Абанк 💰 / Відгуки про Абанку 📝 / Банк-шахрай, намагаються списати мої кошти!