А-банк кинув мене на 100 грн.

bogdanvot 4 липня 2024, 10:33
Смішно, але як є. А-банк кинув мене на 100грн.

Друг кидає посилання, та просить перейти за посиланням та отримати 100грн за реєстрацію в додатку А-банку. Я переходжу, завантажую, ввожу свій номер телефона, ввожу смс. Далі бачу таку картину як на першому фото, все чітко, Ініціали мого друга, та те що ми отримуємо по 100 грн на рахунок кешбеку. Далі дія, документи, підпис, і я вже в додатку. На кешбек рахунку грошей нема. Далі дзвінок до підтримки де мені сказали що клієнтам до 18 років 100 грн не нараховуються, на питання чи отримую я 100 грн коли мені буде 18, отримав відповідь — Ні.
Декілька важливих моментів:
В додатку не написано що друг якого ти запросив не отримує 100грн, написано що рефоводу бонуси не виплачуються, не написано що друг якого ви запросите не отримує бонус. Да навіть якщо і було б написано, я як людина якій відправили посилланя яке ж сам банк заготував де маю про це дізнатись про те що я не отримую 100грн? Коли навіть при вході в додаток я читаю що мені дадуть 100грн. Важливий момент, друг який відправляв мені був не повнолітній, але в нього є доступ до реф посилання. Я навіть не хочу казати щось про те що не давати 100грн підлтікам це якось не гарно, той же монобанк дає реф нагороду всім. Мабуть це добре що банк буквально кидає тебе на гроші в перші хвилини твого користування ним, я навіть не хочу думати що ще А-Банк робить далі.
Підібью підсумки: А-Банк, дайте мені 100грн, моєму другу який також перейшов за реф посиланням і не отримав бонус, там всім іншим підліткам які перейшли за посиланням і не отримали бонус — 100грн!
Абанк
Підтримка Абанку 4 липня 2024, 13:30

Ми детально перевірили Ваше питання. Кешбек не було нараховано оскільки відповідно до умов програми «Запроси друга» нарахування відбувається у разі, якщо новому Клієнту вже виповнилось 18 років.
Умови програми для діючих клієнтів розміщені у АБанк24, для нових клієнтів, які ще не мають застосунку — на сайті банку (посилання: https://conditions-and-rules.a-bank.com.ua/main/view-content-472/?lang=uk).

Звертаємо увагу, навіть якщо Вам немає 18 років, Ви можете відправляти посилання для запрошення нових Клієнтів, яким вже виповнилось 18 років., та отримувати бонус за запрошення.

Сподіваємось, що усі Ваші запрошення будуть успішними та Ви зможете отримати бажаний кешбек!

natashaGra
natashaGra
4 липня 2024, 12:21
А далее банк блокирует за любые операции карты, даже за пополнение на 30 гривень. Также может отобрать 30 процентов от всех ваших денег на счетах. Сейчас скорее всего напишут, что несовершеннолетним бонусы не положены

Курс валют в Абанку

Курс валют в Абанку