Повернення грошей після шахрайських дій

IraDzierzbinska 3 липня 2024, 19:25
Мешкаю у Польщі, 29 червня замовила товар на сайті Facebook, заплативши гроші на картку А-Банку. Виявилося, цо це шахраї. Використовують чужі відео з товаром, чуже посилання на інтернет-магазин. День пізніше мене просто заблокували, не відповів на питання відносно замовлення. Вирішила задзвонити до А-Банку і проінформувати про скоєння злочину. Служба Безпеки Банку перевірила інформацію і встановила, що гроші будуть мені повернені у повному обсязі. І сьогодні, 3 липня, гроші вже прийшли на мій український рахунок. Велике дякую робітникам Банку А-Банк за компетентність і швидкість реагування на мою скаргу! Питання вирішене, я задоволена і сподіваюсь, що моя історія комусь допоможе не потрапити у таку ситуацію. Дякую ще раз, А-Банк! 👍👍👍
Абанк
Підтримка Абанку 3 липня 2024, 20:46
Дякуємо за відгук та високу оцінку! Нам дуже приємно, що Ви оцінили роботу наших Співробітників. Завжди раді допомогти Вам! 🍏😊

natashaGra
natashaGra
4 липня 2024, 8:42
Нет слов, просто сказка. Ни один банк (если он конечно придерживается законов страны, где работает) не имеет права просто так по своему желанию вернуть деньги клиенту , даже после мошенничества. Устанавливать кто мошенник , а кто потерпевший обязана полиция и прокуратура. А не служба безопасности банка. В данном конкретном случае просматривается нарушение сразу нескольких статей У К Украины и процедурные нарушения в деятельности банка

Курс валют в Абанку

Курс валют в Абанку

Головна / Банки України 🏦 / Абанк 💰 / Відгуки про Абанку 📝 / Повернення грошей після шахрайських дій