Банк номер 1 в Україні

Марина Кваснюк 1 липня 2024, 13:24
Користуюсь послугами А-банку ще з 2012 року як фізособа, а з 2023 як ФОП.За цей час було дуже багато варіантів для порівняння і пропозіцій від інших банків, але щоб все було зручно, доступно та в одному місці, окрім А-банку, ще ніхто не зміг запропонувати.
Обожнюю А24 за функціональність, простототу та легку доступність до кожного продукту.Потрібні кошти- розстрочка на витрати та готівка-3 хвилини і вже на карті), Потрібна техніка або меблі-Плати частинами-3 хвилини і я вже з покупкою)Програма лояльності від Епіцентру та АТБ — клас! Платежі, комуналка, штрафи і т.і. -дома на дивані, без черги та додаткових комісій.Відкрити рахунок ФОП — проще простого, через додаток, без бюракратії, тисячі підписів та не потрібних бумажок! Потрібно знімати кошти-карта ключ до рахунку, в будь-якому банкоматі без додаткових комісій! Обслуговування безкоштовне! Потрібен термінал-заявка в додатку -привезли новенький на андроїді вже з касовим апаратом -функціонал мегапростий! Зявилось будь-яке питання -швидка відповідь оператора в зручному для Вас месенджері! Підсумовую А-банк ВАН ЛАВ! 💚
Бажаю вам розвитку та процвітання!
Ваш клієнт назавжди Марина Кваснюк.
Абанк
Підтримка Абанку 1 липня 2024, 13:32
Дякуємо за відгук! Ваша підтримка та позитивні слова надихають нас на подальший розвиток та вдосконалення💚

1 липня 2024, 15:09
А минус 30 процентов от всех ваших денег на счетах как же? А обнуление кредитного лимита после оплаты предыдущего? Отсутствие бюрократии- та это вообще не сюда — блокируют и требуют документы даже за поступление в 30 гривен
Danilich
Danilich
1 липня 2024, 15:43
В шманябанке тоже самое, только не воруют 30%, а сразу пинком под зад на выход после полгода «рассмотрения финмоном» доков
2 липня 2024, 15:44
Не розумію про які 30% ви пишите 🤔По рахунку тільки за зняття коштів 0,75% і все .Ліміти в мене по всім продуктам і тільки збільшуються .А якщо ви допустили просрочку і вам все обнулили і заблокували ,так це вже інше питання і ваш коментар не несе ніякого сенсу
2 липня 2024, 19:45
Ошибаетесь, это ваши дифирамбы банку не имеют смысла. Пункты 3.3.25 и 3.3.20 , может ещё новые появились, по ним отдайте банку 30 процентов ваших денег на всех счетах. В связи с этими пунктами неоднократно были случаи блокировок просто так, а затем попытки отнятие 30 процентов как у физлиц так и у фоп. Читайте отзывы ниже. А если совсем не знаете 7 июня НБУ наложил штраф на этот банк, причем тоже не первый раз.
28 липня 2024, 12:28
В сенсі я помиляюсь ? Навіщо мені читати якісь пункти ,або чужі коментарі . Я написала відгук так ,як вважаю за потрібне . Вам або платять за ваш витрачений час ,що ви пишите негативні коментарі ,або у вас взагалі немає досвіду з іншими банками . Мої кошти у мене на рахунку і ніхто з мене їх не знімає ні 10 ні 20 ні 30% ,все згідно тарифам і умовам ,які прозорі і в доступному вигляді . А стосовно штрафів банку ,на мене,як клієнта ,це абсолютно не впливає ,розберуться ,заплатять ,це вже проблеми банку ,а не ваші.Чи якщо у мене є штраф за ПДР ,мені вже за кермо ніколи не сідати?

Курс валют в Абанку

Курс валют в Абанку