Кредитний відділ. Толерантність і людяність

PhoenixK 27 червня 2024, 14:41
Дякую щиро за роботу вашого кредитного відділу. А- Банк виявився одним з тих, хто знайомий з поняттями «діалогу»,«взаєморозуміння«,»компромісу»,«толерантності" і «людяності». З початком 2022го року моя фінансова ситуація різко погіршилась і кардинально змінились життєві обставини. На фоні всього цього не було можливості вносити щомісячні платежі по кредиту, як раніше…Але завдяки адекватним і дуууже для мене лояльним пропозиціям від банку я змогла, абсолютно комфортними для мене платежами, закрити кредитну історію з банком. Щиро і від усього серця дякую за розуміння і вміння йти назустріч. Бажаю усього найкращого!
Абанк
Підтримка Абанку 27 червня 2024, 16:16
Дякуємо за відгук! Нам дуже приємно, що на Вас справило таке гарне враження майстерність наших Спеціалістів. Завжди раді допомогти 🤗🍏

energolux
energolux
27 червня 2024, 14:49
… Всё верно, больше всего врут сборщики налогов и ростовщики! Ось зла. … это потрясающи, коменты свои, можно тоже просто ксерить, не ошибётесь, вечная актуальность.)
natashaGra
natashaGra
27 червня 2024, 18:30
Читайте отзывы ниже там и про реструктуризацию с конскими процентами, и про угрозы от работников банка. А этот отзыв больше похож на рекламный материал
Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
28 червня 2024, 10:33
А мне после просрочки месяц и лимит ноль и по моему блокировка на траты и звонили пару раз. Хоть в первый же раз сказал срок когда решу вопрос Вот и верь в такие отзывы

Курс валют в Абанку

Курс валют в Абанку

Головна / Банки України 🏦 / Абанк 💰 / Відгуки про Абанку 📝 / Кредитний відділ. Толерантність і людяність