Вдячність працівнику менеджеру по обслуговуванню клієнтів Пижек Богдані!

Тетяна Когорець 26 червня 2024, 14:19
Відділення за адресою: Київ, вул. Олександра Архипенка, 8
24 години на добу завжди на зв‘язку, я дуже вдячна Богдані за її професіоналізм у вирішенні складних моменті роботи.Користуюся послугами банку більше 3 років Богдана Пижек сама мені написала у вайбер що вона мій менеджер і якщо щось стається що я можу в любий час звернутися до неї за допомогою.І таких моментів було безліч в любий час доби вона завжди була на зв’язку і вирішувала моє питання. Але останній випадок її професіоналізму мене дуже вразив: Я купую страхівку на машину в додатку, А Банку Зелена карту приїжаємо на митницю місяць назад це був вихідний день я захожу в додатк, а страхівка не відкривається, звоню до Кол-центру об‘ясняю ситуацію вони мені кажуть що ми розберемося і Вам зателефонують.Проходить година ніхто не звонить, вимушена була написати Богдані.Богдана за 15 хв все вирішила позвонила на пряму в страхову компанію мені виписали нову зелену карту і ми добре пройшли митний контроль.А Кол-центр ще розбірався 3 години але нічого і не вірішили.Дякую Богдані Пижек за її професіональні навики в кризисних ситуаціях.
Абанк
Підтримка Абанку 26 червня 2024, 18:38
Дякуємо за відгук та за зворотний зв'язок щодо Вашої ситуації. Нам приємно, що Ви оцінили роботу нашого Співробітника! Ми детально перевірили Ваші звернення до нашої Служби підтримки. Хочемо зазначити що Спеціалісти, зі своєї сторони, робили все можливе для швидшого вирішення ситуації, питання було на контролі. Тривалий час зайняв зв'язок зі страховою компанією для усунення складності, яка виникла при формуванні документа з полісом. Нам шкода що у Вас виникла думка, що питання не вирішувалось. Раді, що питання наразі вирішено та дякуємо за розуміння. Будемо раді отримувати від Вас надалі лише найвищі оцінки! 🍏😊

natashaGra
natashaGra
26 червня 2024, 14:39
Больше на сказку похоже. У этой Богданы доверенности от вас не было, чтобы решить вопрос со страховкой. И не факт, что даже при наличии доверенности страховая и банк решили бы вопрос. Тогда тут написано одно нарушение за другим
Тетяна Когорець
Тетяна Когорець
26 червня 2024, 19:25
Я думаю що таких працівників як Богдана потрібно заохочувати виногородою!

Курс валют в Абанку

Курс валют в Абанку

Головна / Банки України 🏦 / Абанк 💰 / Відгуки про Абанку 📝 / Вдячність працівнику менеджеру по обслуговуванню клієнтів Пижек Богдані!