Заблокували карту за платіж який прийшов 1.5року тому

Сергій Смашний 25 червня 2024, 10:45
Відділення за адресою: Київ, пр-т Академіка Палладіна, 22
Заблокували карту за платіж який був 1.5 року попросили надати документи за платіж я надав з поліції що вони і попросили і сказали що розблокують, но далі вони начали придумувати нові документи щоби я надав квитанцію цих платежів звідки буде в мене квитанція спустя 1.5року я ці кошти на той час дав людині готівкою, а вона мені скинула на карту і в мене з цьой людиною більше звʼязку немає тоді був сильний дефіцит з готівкою ні де її почті не було і в банкоматах також і спустя 1.5року банк захотів зробити перевірку платежів тільки прийшли моя лічна зарплата і карту сразу заблокували
Абанк
Підтримка Абанку 25 червня 2024, 12:02

При відкритті рахунку в Банку, в Анкеті-заяві про приєднання до Умов та Правил надання банківських послуг в Абанку, Ви надаєте згоду на те, що ознайомлені та погоджуєтесь з Умовами та правилами Банку.

У випадку надходження скарг, Банк може блокувати картку до підтвердження зарахувань на картку Клієнта.

Детальна інформація щодо можливості блокування та щодо комісій зазначена у пункті 3.3.25. з підпунктами: https://conditions-and-rules.a-bank.com.ua/main/view-content-261/?lang=uk.

Наші Спеціалісти зв'язували з Вами та надали детальну інформацію про подальші дії для вирішення Вашого питання.

25 червня 2024, 11:37
І + я хочу відмовитися від обслуговуванням вашим банком і повернути свої кошти на другий рахунок
25 червня 2024, 12:05
Этот пункт , на который банк ссылается, сразу минус 30 процентов от всех ваших счетов в банке. Советуйтесь с юристом
25 червня 2024, 12:59
Так не хочуть і закривати рахунок кажуть поверніть кошти відправнику і всьо я вже в поліції був надав їм бумажки їм все одно
25 червня 2024, 13:01
Так я надав документи з поліції в чому проблема я не пойму розблокуйте мою заробітну плату або поверніть мої кошти
25 червня 2024, 16:18
Тогда советуйтесь с юристом (адвокатом) что делать. Возможно придется писать в НБУ и подавать в суд

Курс валют в Абанку

Курс валют в Абанку

Головна / Банки України 🏦 / Абанк 💰 / Відгуки про Абанку 📝 / Заблокували карту за платіж який прийшов 1.5року тому