Переваги в користуванні послугами А-банк.

SiriusMaximus 18 червня 2024, 17:00
Відділення за адресою: Вінниця, вул. Замостянська, 34-А
Я користуюся послугами А-банк вже 4 роки.
На мою думку це один з найкращих банків в Україні і зараз я розповім чому. Це все з мого особистого досвіду користування А-банк. Стосується адекватних користувачів, які читають згоди і контракти, та придають значення всьому, що пишеться дрібним шрифтом.

Переваги:
1. Швидка, ввічлива, компетентна підтримка.
Тобі не потрібно чекати відповідь консультанта, якщо вирішуєш питання по телефону. Працівники відділення в яких я обслуговуюсь, ввічливі і привітні.
2. Чудові умови для розміщення саме депозитів. Хороші відсоткові ставки. Бонуси для відкриття онлайн вкладів з підвищенням ставки. Можливість керувати всім з додатку в короткі терміни. Виплата депозитів на карту Жовта для збереження коштів без сплати податку, якщо універсальна комісія згідно тарифу банку.
3. Співпраця з Монобанк. Можна проводити операції монобанк без комісій, якщо у твоєму місті немає відділення Універсал банку.
4. Зручний додаток з безмежними можливостями.
5. Чудово розвинена система партнерських програм і кешбеку. Кошти можна накопичувати, виводити на рахунок реальні гривні. Донатити на благодійність.

З мінусів не можу вказати порівняно нижчі відсотки по виплатах кешбек але це не є навіть реальним недоліком, адже банк надає подібні послуги, що може приємно відобразитись на балансі в кінці місяця.
А також реферальні програми і виплата 50−100 грн за реєстрацію по реферальному посиланню. Варто зазначити що обоє учасника отримують бонус за реєстрацію.

Живіт мирно, любіть Україну, поважайте один одного, платіть податки, наближаємо перемогу. Ми це сила і майбутнє нашої держави і наших близьких. 😎

Всім фінансового процвітання.
І щільної «подушки».
Абанк
Підтримка Абанку 18 червня 2024, 17:19
Дякуємо за теплі слова та неоціненну підтримку! Нам дуже приємно, що Ви оцінили роботу наших Співробітників і якість наших продуктів. Завжди раді допомогти Вам!

18 червня 2024, 17:11
Минусы есть и более серьезные, не считая 30%
18 червня 2024, 17:12
Неужели начали реально платить за отзывы, этот хотя бы с душой написан
18 червня 2024, 21:34
Не знаю, мені за ввесь час нічого не заблокували. Жодного разу. Якщо ви хочете, зв’яжіться зі мною і я Вам розповім. Не потрібно грубити.
19 червня 2024, 0:41
Меня тоже не блокировали, но я стыкался с приличным количеством косяков приложения и не приятными. С поддержкой тоже были не лучшие воспоминания.
1.Даже не буду комментировать.
2.Всё тоже самое и в других банках, но выбирать мне почему-то не даёт на какую карту выводить. По поводу без налогового депозита — доступно не всем
3. Ничего не скажу, не пользовался такими услугами
4. Опять же ничего особенного, у других банков всё тоже самое, у некоторых больше функции.
5. Всё так же и у других, про благотворительность не помню, да и мне сейчас доступно только вывод, хотя раньше вроде было
Рефералка тоже практически везде такая, к примеру у пумба категории кэшбека подстраиваются. И больше акции (к примеру при депозите 30к платят 300 грн сейчас).
Для меня эти плюсы и минусы высосаны из пальца, больше похоже на рекламу. Заметь ни одного реального минуса, которые влияют хоть на что-то, за 4 года. Моя заявка на косяк до сих пор висит, в ответ получил только «проверим информацию и свяжемся» с грифом «не имеете право передавать информацию»
19 червня 2024, 14:30
В твоєму коментарі теж мало того що стосується суті справи. Те не бачив, тим не користувався. То може тому ти й не знаєш переваг. Але ти не запарився з тим щоб розібратися з моїм коментарем але не постарався розбігтись в суті питання. Моя проблема, що в тебе немає виводу без комісій і ти не знаєш, як це отримати. Чи я винуватий, що в тебе не має можливості розмістити більше 30 000 на депозит? Твої коментарі нічим лиш демонструють, що ти просто звичайний, пересічний, вічно незадовлений життям користувач. Якщо ти не в змозі оцінити позитивні сторони такої простої речі як послуги банку, то що казати про інші сфери. Я реальна людина і це реальний відгук. Ти Холмс, по всіх пунктах прогадав. Знайди собі краще заняття ніж критикувати чужу думку.
19 червня 2024, 16:21
В смысле не могу разместить депозит более 30к? Я не могу все проблемы рассказать из-за того, что вся переписка с банком по поводу проблем с такиим тестом идёт «
Інформація в цьому листі, включаючи будь-які вкладення, є власністю АТ „А-БАНК“ і призначається виключно адресату. Цей лист може містити конфіденціальну інформацію та комерційну таємницю.
Отримувач зобов’язаний не розголошувати відомості листа стороннім особам та не використовувати їх в будь-яких інших цілях, крім службових.
Якщо Ви помилково отримали цей лист, будь ласка, повідомте відправника про це електронною поштою та видаліть його з поштової системи.
Ви не маєте права відтворювати, розповсюджувати, зберігати, використовувати та розголошувати його вміст будь-кому без письмової згоди АТ „А-БАНК“.
За розголошення конфіденціальної інформації, комерційної таємниці третім особам, використовування її в будь-яких інших цілях, крім службових, отримувач даного листа несе відповідальність згідно чинного законодавства України.»
Могу то рассказать, но оплачивать услуги юриста и штрафы возьмёшь на себя
19 червня 2024, 14:33
Можливо якби ти згадав питання по-іншому. Я б щось порадив. Але який привіт така й відповідь. Ф — фразеологізм.
natashaGra
natashaGra
18 червня 2024, 20:39
Тоже сомнительный отзыв, минусы есть, но оценка 5 звёзд. А если счёт заблокируют и 30 процентов отберут — сразу 1 звезда будет. 7 июня НБУ оштрафовал банк на очень приличную сумму. Так что количество блокировок может возрости
18 червня 2024, 21:35
Мінуси є але це переважно людський фактор, а не система банку. За відгуки не платять, інакше ви б вже заробляли на цьому. Я озвучив свій досвід. Якщо у Вас інший досвід, Ви можете його описати.
SergeyNina
SergeyNina
18 червня 2024, 21:47
Если не нарушать правила то банк пока идеальный. А если заниматься криптой, онлайн казино и прочим то блок будет быстрый. Пока для меня один неоспоримый плюс что в отделениях доллары и евро в норм состоянии, а не 1996 год затертые и изношенные евро.
18 червня 2024, 21:54
І я про це.👍

Курс валют в Абанку

USD 41 41.6

Курс валют в Абанку

USD 41 41.6
Головна / Банки України 🏦 / Абанк 💰 / Відгуки про Абанку 📝 / Переваги в користуванні послугами А-банк.