А-Банк

Tanya321123 17 червня 2024, 10:23
Не надійний банк, нещодавно шахраї списали кошти, і банк нічого не зробив, і не убезпечев мне від шахраїв.
Абанк
Підтримка Абанку 17 червня 2024, 11:33

З метою безпеки коштів Клієнтів ми просимо ні в якому разі не надавати дані картки третім особам, у тому числі термін дії картки, cvv-код, пін-код, а також надіслані Банком паролі. Ці дані персональні та мають бути збережені власником картки. Також не радимо вказувати данні картки на підозрілих ресурсах. Ці дані персональні та мають бути збережені власником картки.

На нашому сайті також можна ознайомитись із пам'яткою щодо використання банківських продуктів – https://a-bank.com.ua/security. Виконуючи всі Умови та правила Банку, а також вимоги безпеки Клієнти можуть бути впевнені в збереженні коштів на рахунку.

У разі вчинення шахрайських дій ми радимо звернутись до правоохоронних органів. Наш Банк буде радий сприянню у вирішенні цієї ситуації та надасть усі необхідні відповіді на офіційні запити з боку правоохоронних органів, які зможуть допомогти у поверненні коштів.

Для можливості розібратись у Вашій ситуації детальніше, надайте нам відповідь в особистому повідомленні.

Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
17 червня 2024, 10:34
А должен был? На основании чего?
17 червня 2024, 21:54
…на основании, не дорогих отзывов.)
natashaGra
natashaGra
17 червня 2024, 12:25
Зато ниже полно отзывов как деньги по мошенничеству этот банк возвращает всем. И причем не малые суммы
17 червня 2024, 18:05
…ну почему не надежный банк? Просто нужно еще немного потерпеть. Ну что бы, потом без раскачки, сразу в дамки.)) Цап царап, цап царап. Ой ё, на шнурок своего батинка наступил! Блин, и штанина обосанна! Кто на спину плюнул?!.))…это я про Россию, не про Украину!.))
17 червня 2024, 19:33
…мне одному показалось, что А банк, каждую букву, пишет через запятую? Как будто замедленное видео.) Так в мире животных, насекомых показывали.)

Курс валют в Абанку

Курс валют в Абанку