Банк шахрай

Микола Кобзін 17 червня 2024, 7:50
Банк заблокував кошти через скаргу, до мене набрали, сказали про це і запитали чи я згоден на повернення, я сказав одразу так, а потім зрозумів, що ці гроші отримав по ордеру, продав крипту, одразу відписав що не згоден в чат, і надалі писав цю інформацію, до мене набрали в той день ближче до вечора, але я був на роботі, мене саме кликав начальник, мені почали розказувати все знову, але я не мав змогу балакати, та відповів, зачекайте я зараз передзвоню, коли звільнився, одразу почав дзвонити, але на той номер не можна було додзвонитися, пару разів телефонував на гарячу лінію і писав в чат, але мені кажуть що ви 2 рази дали згоду, і 3 раз ніхто не буде звонити, а яка згода, якщо я не давав її, і вже пройшло 3 дні, жодної зміни не було, мені кажуть що кошти спишуть, хоча я згоди на це досі не даю, і не буду давати, якщо спишуть, буду звертатися до суду! Прошу вас розібратися, докази я надав, і я ні в якому разі не даю згоду на списання моїх грошей
Абанк
Підтримка Абанку 17 червня 2024, 11:06

При відкритті рахунку в Банку, в Анкеті-заяві про приєднання до Умов та Правил надання банківських послуг в Абанку, Ви надаєте згоду на те, що ознайомлені та погоджуєтесь з Умовами та правилами Банку.

У випадку надходження скарг, Банк може блокувати картку до підтвердження зарахувань на картку Клієнта. Кожне звернення та скарга проходять ретельну перевірку, тому Ви можете бути впевнені, що безпідставно не виникне блокування через причину надходження скарг на Вас.

В разі надходження скарги, наші Спеціалісти детально інформують про які зарахування питання та надають детальну інформацію про подальші дії для вирішення ситуації.

Після проведення перевірки Банком можуть бути прийняті рішення щодо повернення неналежного платежу, які узгоджуються з Клієнтом.

Детальна інформація щодо можливості блокування та щодо комісій зазначена у пункті 3.3.25. з підпунктами: https://conditions-and-rules.a-bank.com.ua/main/view-content-261/?lang=uk.

Надайте, будь ласка, відповідь в особистому повідомлені. Будемо раді розібратись у Вашій ситуації детальніше.

Три літри
Три літри
17 червня 2024, 8:59
А де шахрайство якщо гроші на місті? А от ти схоже шахрай раз на тебе скарга є.
Валерка Котовский
Валерка Котовский
17 червня 2024, 9:33
Прикол:) Звонит банк спрашивает можно у вас деньги взять) чел говорит да :D

Подробнее у себя в блоге я расписал как принимать крипту и не попасть на мошенников:)
natashaGra
natashaGra
17 червня 2024, 12:06
Это уже второй раз пункт 3.3.25 фигурирует в ответах банка. «Золотой» пункт прям стал. Других источников пополнения капитала похоже у банка нет и скоро ему похоже конец настанет

Курс валют в Абанку

Курс валют в Абанку