Найшвидче вирішення моєї проблеми)

Мари Кравец 10 червня 2024, 19:11
У суботу 08.06 подала заявку стосовно шахрайства (потерпіла), мої рахунки та карти заблокували, потрібно було терміново зробити переказ з карти на карту. І дякуючи оператору Ігору, що почув мою проблему і не просто послухав і сказав очікувати, а посприяв швидкому вирішенню проблеми і мої рахунки нарешті розблоковані, більш того змогла зробити переказ Р2Р🙏🏻
Висловлюю найбільшу подяку саме оператору Ігору — дійсно висококваліфікований спеціаліст своєї справи, що допоміг дуже швидко вирішити мою проблему та приклав безліч зусиль.
Я задоволена на всі 100000…%😊
P. S. Ще раз вдячна, Ігоре)😇
Абанк
Підтримка Абанку 10 червня 2024, 20:16
Дякуємо за відгук та високу оцінку! Нам дуже приємно, що Ви оцінили роботу нашого Співробітника. Завжди раді допомогти Вам! 🍏😊

10 червня 2024, 20:23
Что-то очень похоже на сказку. Этот Игорь получается сам разблокировал ваши карты и позволил перевести деньги с ранее заблокированного банком счета??? Тут клиенты месяцами разблокировок ждут, а вам почти сразу разблокировали ради одного перевода. Слишком легко как для такого банка
10 червня 2024, 20:40
Шановна, перш за все українською, а не узькою мовою, ви в Україні, а не на ! По друге, як це вийшло, це вже моя справа і даного оператора, а ви більш добріші будьте, не все ж жовчем плюватись у незнайомих людей) Мені заблокували, бо я потерпіла від шахрайства, але по факту анулювала заяву, тому було знято арешт з моїх рахунків, за моєю ініціативою. На все добре; шановна і менше пи%діть)😊
10 червня 2024, 20:42
Бажаю щоб і вам заблокували карту з усіма коштами і щоб ви сиділи і нудно чекали на рішення, на все добре!)
Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
10 червня 2024, 20:52
Только заметь, мы разговариваем на русском и почему-то никто и ничего не блокирует. Живи с этим
11 червня 2024, 11:05
А хамити це теж обов’язково??? Ваша історія не витримує критики, багато про що як виявилось замовчено
11 червня 2024, 15:24
І ще сама клієнт плутається то ії заблокували, то начебто арешт був. Якщо арешт то він знімається тільки через виконавчу службу і це доволі довгий процес. Його ніякий оператор тим більше банку не пришвидшить

Курс валют в Абанку

Курс валют в Абанку

Головна / Банки України 🏦 / Абанк 💰 / Відгуки про Абанку 📝 / Найшвидче вирішення моєї проблеми)