Не отдают деньги со счета после разрыва договора

Владислав Кадиневи 26 травня 2024, 14:58
Пришли деньги с другого банка по реквизитам, заблокировали вывод сразу и разорвали договор по непонятным причинам, и уже месяц не отдают деньги, кормят обещаниями мол очередь. Не советую самый ужасный банк
абанк
Підтримка àбанку 26 травня 2024, 15:20

Банком прийнято рішення, згідно з яким будуть розірвані укладені з Вами договори та закриті поточні рахунки відповідно до пункту Умов та правил Банку 3.3.11., де зазначено право Банку припинити договір в односторонньому порядку.

Приносимо вибачення за тривале очікування рішення Вашого питання. На жаль, наразі, існує черга в обробці подібних звернень, у зв'язку з чим регламент розгляду збільшений. Наші Спеціалісти роблять все можливе, для скорішого вирішення Вашого питання. Передали питання на пришвидшення, просимо очікувати зарахування коштів відповідно до наданих Вами реквізитів. За результатом Вас проінформують.

natashaGra
natashaGra
26 травня 2024, 16:32
У этого банка прям эпидемия разрывов отношений. Где с минусом процентов от всех денег на счетах, где просто разрыв. Это уже конец банка?

Курс валют в абанку

EUR 45 45.9
USD 41 41.6

Курс валют в абанку

EUR 45 45.9
USD 41 41.6
Головна / Банки України 🏦 / абанк 💰 / Відгуки про абанку 📝 / Не отдают деньги со счета после разрыва договора