Заблокували рахунок

Перед тим як відкрити рахунок, я через телеграм спілкувалася з фахівцем, питала що до переводів лімітів на карту, мені сказали що можно переводити не більше 400 000 тис грн, і сказали що такових лімітів немає, я відкрила в той же день рахунок, на наступний день мені перевели кошти у сумі 70 000 тис грн, і мені одразу блокують рахунок, і пишуть, що перевищен ліміт у 60 000 тис. Після цього, я написала в чат підтримку Абанк, на що мені відповіли що перевищен мій ліміт заробітної плати, я перший раз з таким стикаюсь, тепер требують куча інформації непотрібної, я надала квитанцію від кого ці гороші, потім написала від кого в для чого вони мені потрібні, зараз вони требують договір о том що ці гроші мені позичили. Який може буди договір, якщо це була усна розмова? Я цю інформацію теж надала, тепер вони требують всі його дані, та звідки в нього такі доходи? Це взагалі нормально? Дуже розачерована цим банком, за кожну копійку треба відписуватися. І зараз знов пишуть, щоб заповнила заяву, і знову все розписала і так вже третій день, не можу повернути сої кошти. Цей банк спочатку каже що немає лімітів, як тільки кошти поступили на рахунок, то ліміти одразу заявились, нащо обманювати людей, щоб потім блокувати рахунки і не віддавати їм кошти
Абанк
Підтримка Абанку 21 травня 2024, 12:13

Банк вимушений запитувати дану інформацію, згідно з постановою НБУ №110 від 05.09.2023 року, щоб мати актуальні дані щодо планованих сум надходжень на рахунки.

Звертаємо увагу, що обмеження наразі встановлено тільки на р2р перекази, інші операції з карткою є доступними.

Ми взяли Ваше питання на контроль. Отриманої від Вас квитанції було недостатньо для розгляду питання. За результатом перевірки Вам було направлено через обраний в Банку месенджер уточнення та запит додаткової інформації, яку Ви також надали.

Раді що наразі питання успішно вирішено.

Катерина Вербинська
Катерина Вербинська
21 травня 2024, 12:34
Питання ще не вирішено, так як не можу перевести ці гроші на карту чоловіку , скажіть можно закрити рахунок Абанк і перевести залишок на іншу карту? То вже стільки надала вам інформації, а вам все мало , щоб закрити цю справу
natashaGra
natashaGra
21 травня 2024, 16:08
Как всегда в таких случаях — обращайтесь к юристу, сохраняйте переписку с банком и с нею уже пишите в НБУ или подавайте в суд
Arrow186
Arrow186
22 травня 2024, 16:46
В чому проблема надати документи щодо походження коштів? Це звісно проблема якщо їх немає. Якщо кошти надані в борг потрібен договір, слова можна в одне місце засунути. Судячи з відгуку автора і граматичних помилок тут все дуже печально, але для таких людей існує укр пошта)

Курс валют в Абанку

Курс валют в Абанку