Самий *** банк в Україні *Очікую Закриття цього банку*

ROTSHILD 14 травня 2024, 20:09
Ну що ж залишаю і тут свій негативний відгук про банк: «А Банк» Обслуговування в банку настільки абсурдне що далі нікуди, така ситуація що мені розірвали контракт і заблокували рахунки просто: «НІ ЗА ЩО» Просто такий ор що такі банки існують, позор просто😂 саме головне що я писав дзвонив і чекав пояснення через що заблокували, ніхто нічого не знає😂 боже аххаха, потім якийсь сотрудник мені скидає карточку на якій просто не пояснення про блок. а «Повітря» просто пустота, написали за відмивання грошей і поставки зброї😂 Банк створив просто довідку про блок. З «Повітрям» ось так то ставляться до клієнтів. Що дають блок. ні за що. Ну що можу сказати, я буду добиватись закриття цього банку оскільки він не придатний до користування.)
абанк
Підтримка àбанку 15 травня 2024, 10:48

Банк діє згідно ст. 7, 11 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», тому змушений запитувати необхідні документи та аналізувати фінансові операції Клієнтів з метою виявлення фінансових операцій фінансового стану та/або змісту діяльності Клієнта, тому будь-які фінансові операції можуть вимагати підтвердження джерела походження коштів.

За результатом перевірки, Банком прийнято рішення, згідно з яким будуть розірвані укладені з Вами договори та закриті поточні рахунки, на підставі абзацу третього частини 1 ст. 15 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», а також відповідно до пункту Умов та правил Банку 3.3.11., де зазначено право Банку припинити договір в односторонньому порядку.

Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
15 травня 2024, 8:26
Почему мне никто не блокирует?
15 травня 2024, 8:55
Возможно у банка ещё не дошли руки до блокировки вашего счета. Может все ещё впереди
Oleksii Ch
Oleksii Ch
15 травня 2024, 9:17
А чому ніхто не бугуртить на державу та регулятора, що змушують банки перестраховуватись та виганяти клієнів? Нормативні підстави для фінмону не банки вигадали…
15 травня 2024, 12:06
Думаю скоро и до этого дойдет, и про неадекватные требования финмона в некоторых банках и вот такие отказы начнут активнее говорить. Можно ж проверять счета без фанатизма, а можно как здесь и в парочке других банков

Курс валют в абанку

EUR 45 45.9
USD 41 41.6

Курс валют в абанку

EUR 45 45.9
USD 41 41.6
Головна / Банки України 🏦 / абанк 💰 / Відгуки про абанку 📝 / Самий *** банк в Україні *Очікую Закриття цього банку*