Розірвали договір без проходження фінансового моніторингу

Maria2012 22 березня 2024, 17:05
Відділення за адресою: Вінниця, вул. Келецька, 64
Доброго дня. Працюючи з банком більше пів року, немала жодних проблем. Працюю як ФОП, кошти отримую на ФОП рахунок, це передплати за одяг. Роблю на кожну операцію чеки. Ніяких підозрілих дій з моєї сторони не було. Сьогодні в банк зайти не змогла. Банк надіслав інформацію, що договір розірвано по ст. 15.

У банка прошу додаткову інформацію, її не надають. Можу надати, будь яку інформацію з приводу всіх операцій. Але банк не зацікавлений в цьому. Кошти мої залишились у банка, через касу відмовляються віддавати, тільки на рахунок іншого банку. Інший банк не збираюсь реєструвати. Допоможіть розібратись у даній ситуації.
Абанк
Підтримка Абанку 22 березня 2024, 17:47
Банком прийнято рішення, згідно з яким будуть розірвані укладені з Вами договори та закриті поточні рахунки, на підставі абзацу третього частини 1 ст. 15 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», а також відповідно до пункту Умов та правил Банку 3.3.11., де зазначено право Банку припинити договір в односторонньому порядку.
Очікуємо на документи для перерахування коштів.

22 березня 2024, 17:36
Почитайте отзывы ниже и откройте счёт в другом банке — если на сейчас ситуация решится, то в случае повтора у вас будет подстраховка
22 березня 2024, 17:42
Ситуація дуже цікава, якщо я надам рахунок іншого банку для повернення коштів, той банк відразу заблокують, так я вони вказують ст15 при переказі коштів. Замкнутий круг, кошти отримати неможливо. У відділенні банку кошти не повертають. Як це загалом розцінювати ?
22 березня 2024, 17:52
Надайте хоч якісь докази, що до моїх дій звʼязаних із ст 15. Я готова предоставити, будь які докази та документи. При переказі коштів із вказанням ст15 рахунок відразу блокується в банку куди надішлете.
22 березня 2024, 18:31
Скорее всего доказательств не дадут, а будет очередная отписка. Если отправят письмо с отказом с указанием этой статьи, то тогда с доказательствами в суд. По другому вряд-ли будет

Курс валют в Абанку

EUR 42.2 43
USD 39.4 40

Курс валют в Абанку

EUR 42.2 43
USD 39.4 40
Головна / Банки України 🏦 / Абанк 💰 / Відгуки про Абанку 📝 / Розірвали договір без проходження фінансового моніторингу