А банк заблокував кошти з метою зписання 30 % сумми.

Cococos 3 березня 2024, 11:19
Відділення за адресою: Дніпро, вул. Шевченка, 59
Мені ізі банк заблокував рахунок мурижив 2 місяці, потім написав що розриває зі мною стосунки за те що я займаюсь відмиванням коштів, хоча це було повернення боргу (заблокували відразу коли сума була значною 20к зайшло за один день 31.12), і вони не блокують на вхідні платежі, мені так знайомий ще скинув 2000 (через 1,5 місяці), тому що в нього була збережена моя карта і я писав до банку щоб вони повернули ці платежі відправникам, але ж ні. коли по 500−1000 у неділю на витрати закидували — то не викликає підозр (то мало).
Я вже був радий, що через такий довгий термін, отримаю свої кошти і надав рахунок Райфайзен, але виявляється що цей банк разом з ПУМБом такі платежі не приймають. А які приймают, наприклад, А Банк 😳
Далі за переказ ізі банк списав з мене 20% (що ніде не було озвучено і зазначено і це нововведення) і перекинув гроші на, А Банк — який відразу заблокував мій рахунок і пише протягом 5-ти днів тереба надати ібан іншого банку і відправити далі, я так розумію хочуть списати з мене 30 % (про що я дізнаюсь з цього форуму навіть у відділені мені сказали, що закриття рахунку безкоштовне). Отримати кошти у касі я не можу, тільки переказ у інший банк, повернути платіж не можна. Підкажіть, що мені робити сума збиткі у цих банківськіх маніпуляціях 12000 грн. Це якийсь картельний зговір, може є юристи які займаються такими справами?
Абанк
Підтримка Абанку 3 березня 2024, 13:23
Банком прийнято рішення, згідно з яким будуть розірвані укладені з Вами договори та закриті поточні рахунки, на підставі абзацу третього частини 1 ст. 15 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», а також відповідно до пункту Умов та правил Банку 3.3.11., де зазначено право Банку припинити договір в односторонньому порядку.
Акцентуємо Вашу увагу, що тільки у разі припинення ділових відносин з ініціативи Банку, на підставі підтверджених скарг, передбачена комісія за перерахування коштів у розмірі 30% від доступного залишку на балансі.
Питання, щодо перерахування коштів знаходиться в роботі, вже пришвидшили його вирішення. Ми зв'яжемось з Вами одразу після переказу.
Полезный комментарий
Cococos 3 березня 2024, 13:43
Дякую за швидку реакцію, зі мною дуже оперативно зв‘язалася Співробітниця по телефону, та пояснила, що в моему випадку з мене не буде стягнуто 30 %. Заяву відправил, чекаю результату.
Полезный комментарий
Cococos 3 березня 2024, 18:10
Я отримав всю суму (навіть з кешбеком) на Сенс Банк по ібан у вихідний день, через годину, як я відправив заяву на повернення. Дуже дякую Співробітнику Дарья, за таку професійну підтримку у вирішенні мого питання.
Я написав відгугук, тому що в чаті мені відповили, що з мене буде стягнуто коміссію у 30 %, але оператор, певно щось наплутала.
Мені прикро, що заблокували мій рахунок в, А Банк, було дуже зручно та вигідно користуватися для розрахунків в АТБ, але я розумію, що це було зроблено через ізі банк, який заблокував мої рахунки і підло тягнув час, робили вигляд, що прийняли мої пояснення, і все їх влаштовує, а з рештою звинуватили мене і списали 20% з рахунку (6000 грн) і відправили платіж в А Банк з коментарем: «відмова в обслуговуванні згідно ст. 15 Закону про запобігання та протидію легалізації доходів.»
Дякую за допогу у вирішені мого питання, до, А Банку претензій не маю, дуже професійно та лояльно виконали свої забов‘язання.

Arrow186
Arrow186
3 березня 2024, 11:29
В ідеалі вся банки України мають такі платежі блокувати щоб дропи і їм подібні були заблоковані на віки вічні
3 березня 2024, 13:43
Корисний коментар
3 березня 2024, 18:10
Корисний коментар
SergeyNina
SergeyNina
3 березня 2024, 23:43
Изи банк так сделал подпись к платежу что, а банк не смог его принять. Увы нбу ничего не делает с этим. Нормально обвинять человека в финансировании терроризма без доказательств. Потом в нбу не понимают почему люди уезжают со страны

Курс валют в Абанку

USD 41 41.6

Курс валют в Абанку

USD 41 41.6
Головна / Банки України 🏦 / Абанк 💰 / Відгуки про Абанку 📝 / А банк заблокував кошти з метою зписання 30 % сумми.