Блокування картки

максим Воронюк 22 лютого 2024, 16:48
Доброго дня, мою карту було заблоковано за підозрілу операцію. Як потім виявилось була скарга від людини. Ця людина купувала в мене крипто валюту на біржі. Всі мої рахунки було заблоковано. Банку було надано ордер, квитанція про оплату людиною саме мого ордеру (скинула в повідомлення), 4 негативних відгуків що ця людина не вперше займається шахрайством. Але банку цього мало, вимагає блокування цієї людини на біржі. Біржа вже 10 днів не відповідає на мої запити. Була схожа ситуація з іншим банком, то їм достатньо було ордеру та квитанції для розблокування. Дуже не задоволений банком. Маю велику потребу в коштах, а банк заблокував кошти безпідставно, оскільки надав все про походження коштів
Абанк
Підтримка Абанку 22 лютого 2024, 17:53
Добрий день! Деякі платежі дійсно можуть вимагати додаткової перевірки та це може спричинити тимчасове блокування картки. Детальні вимоги щодо можливого блокування та етапів перевірки зазначені за цим посланням у пункті 3.3.25.: https://conditions-and-rules.a-bank.com.ua/main/view-content-261/?lang=uk.
Наші Співробітники зв'язувались з Вами, для вирішення питання, очікуємо запитувану інформацію.

22 лютого 2024, 17:21
«Ця людина купувала в мене крипто валюту на біржі.»

Использовать обычную карту физ лица для бизнеса, для торговли (в том числе криптовалютой) запрещено законодательством и договором банка. Банк просто ОБЯЗАН заблокировать ваш счет и потом провести финмониторинг

«Маю велику потребу в коштах, а банк заблокував кошти безпідставно, «

Так вы же сами виноваты. Чего ныть то теперь?
22 лютого 2024, 18:24
Кошти були власними зберіганнями в крипто валюті які отримав після сплати податків та вивів на зберігання в крипту. Зараз через потребу коштів захотів вивести на картку, але картку заблокували. Бізнеса як ви пишете немає. Заблокували не через фін моніторинг, а через те що людина поскаржилась, і хоче і з криптою залишитись, і гроші повернути
22 лютого 2024, 18:55
Кошти були власними зберіганнями в крипто валюті які отримав після сплати податків та вивів на зберігання в крипту. Зараз через потребу коштів захотів вивести на картку,»

Странно. Говорите, что это ваши сбережения , а перед этим сами же сказали , что торговали криптой

«Ця людина купувала в мене крипто валюту на біржі»

Что-то вы сами себе противоречите. Показания пукаются .

То вы продавали крипту, то, потом говорите , что не торговали и это личные сбережения. Честно говоря, после таких слов банк уделит вашему финмониторингу еще более пристальное внимание и время
22 лютого 2024, 20:02
Купувала юсдт які були у власному збереженні. Зараз за потреби продаю
22 лютого 2024, 20:02
Ніде не писав що займаюсь крипто валютою)
23 лютого 2024, 5:16
А USDT это по вашему не криптовалюта?)))

В вашем случае явная торговля криптой. Вы сами это признаете
natashaGra
natashaGra
22 лютого 2024, 18:53
Не первая такая ситуация здесь и похоже не последняя. Насчёт блокировки на стороннем сервисе — похоже уловка. Проконсультируйтесь с юристом
Валерка Котовский
Валерка Котовский
24 лютого 2024, 10:35
Подробнее у себя в блоге я описал как безопасно продать криптовалюту и не попасть на мошенников.

Курс валют в Абанку

USD 41 41.5