SvitlanaR 7 лютого 2024, 20:20
Відділення за адресою: Запоріжжя, пр-т Соборний, 91
В вересні переказала кошти на карту А-банку, як виявилося потім, шахраям. Через переписку в телеграмі, як думала з подругою, була ошукана на суму 6800 грн.
Майже відразу зрозуміла і зателефонувала на гарячу лінію А-банку, де зафіксували мою заявку. Потім звернулася до поліції, справу внесли в єдиний реєстр розслідувань, але надії на повернення коштів не дали.
Звернулася і в свій банк, з карти якого переказала, там відповіли, що ні на що вплинути не можуть.
Але сподівання на якусь справедливість залишались: ну не можна ж так, щоб шахраї вільно робили що хотіли і не було на них ніякої управи. Тому я все рівно надала всі данні в службу по боротьбі з шахрайством А-банку.
До речі, дівчина, спеціаліст у відділені, не тільки допомогла це зробити, а й ще й просто підтримала словами, що було дуже цінно в той момент.
Була приємно здивована, коли в листопаді зателефонували з А-банку і повідомили, що вдалося повернути майже всю суму. А в січні гроші були зараховані мені на карту.

Отже, служба банку дійсно працює! Щиро дякую співробітникам за небайдужість!
Абанк
Підтримка Абанку 7 лютого 2024, 20:31
Дякуємо за відгук та високу оцінку! Нам дуже приємно, що Ви оцінили роботу наших Спеціалістів. Завжди раді допомогти Вам! 🍏😊

7 лютого 2024, 21:44
Ой, ну это уже совсем за гранью добра и зла. Такого быть просто не может. Никогда и нигде. Банк похоже свои деньги отдал и как он их тогда провел в учёте? Суд был? Вы там были? Чьи деньги вы получили на карту? Если не знаете от кого получили деньги, лучше не тратьте. Вдруг ошибочный перевод и вам придется возвращать. Если дозвонится хозяин может подать навас в суд
9 лютого 2024, 16:46
Є трішки сумнівів, щоб потім в мене ці кошти знову не забрали) Та сподівюсь, що проблем не буде. Залишилася переписка з банком
KotletaDollarov
KotletaDollarov
8 лютого 2024, 9:21
Ложь. Возврат денег в таких случаях только по решению суда по ошибочному переводу либо если получатель добровольно согласился вернуть деньги. Банк не занимается милосердием и благотоворительностью
8 лютого 2024, 9:30
Я бы ещё по другому поставила вопрос — за какие услуги клиента банк, если конечно это он, перечислил клиенту деньги?
9 лютого 2024, 16:47
Суду не було. Переказ указаний від якої людини з поміткою «поповнення рахунку по заявці номер…»
9 лютого 2024, 16:37
9 лютого 2024, 21:15
А вы номер заявки в банке помните? Вы ее оставляли в банке? Сейчас вам банк может заблокировать счёт за какое-нибудь подозрение в мошенничестве. Почитайте отзывы ниже, таких случаев полно
9 лютого 2024, 21:17
И указывать от кого пополнение и по какой заявке как-то слишком. Распространять персональные данные третьих лиц нельзя
10 лютого 2024, 8:52
И подводя итог: вы получили по непонятной заявке сумму размером в почти минимальную зарплату, нашли время написать отзыв на этом сайте указав сумму и вспомнив об отделе по мошенничествам, о котором никто не знает и в контактах на сайте банка его нет. Представитель банка вам сразу сказал спасибо. А когда стали узнавать подробности дела понаходидось слишком много не стыковок. В историю не верится
10 лютого 2024, 19:45
Саме так)
Не вірила сама б, якби прочитала, а не була б причетна. Написала з двох причин: подяка банку та інформування, можливо, хтось спробує діяти таким чином і йому це теж допоможе. Бо коли сама шукала інформацію, що робити в такій ситуації, небагато що знайшла.

Р.s. Не можу сказати, чи дійсно офіційно називається ця служба по боротьбі з шахрайством чи це відділ безпеки чи просто людина, яка займається такими питаннями, я так її для себе визначила, бо підтримувала зв’язок з теми шахрайсва, тож подумала що мене скерували в таку службу.
10 лютого 2024, 20:00
Уже многие пробовали и вы наверное единственная, кому в таком объеме на счёт другого банка с указанием от кого (нарушение закона о персональных данных) перевели деньги , без суда. Сказка не более. Банк не проводит расследований и не выносит приговор по таким делам, тем более сумма несколько необлаг налогом минимумов (если это делает тоже нарушение только другого рода). Это полицейское расследование и судебный приговор, суда сами написали не было. Откуда деньги? Почему написали именно сюда?
10 лютого 2024, 20:48
А чому б і не сюди? Мені подобається сайт Мінфін, тут зібрана інформація про різні банки, і його в пріоритеті видає пошук. До речі, знайшла ще кілька свіжих відгуків про повернення коштів, тож, як виявилося, моя ситуація не унікальна, ну якщо припустити, що ті відгуки теж справжні) Виглядає це все може і дивно, та не дуже розумію, навіщо банку писати саме такі історії, щоб підняти рейтинг — може, але ж і отримати більше звернень від громадян, які будуть вимагати повернення коштів.
10 лютого 2024, 21:26
Только никто суммы не писал в несколько тысяч, и не описывал то, чего в жизни не может быть. Рядом со мной юрист — так он тоже не верит. И первый вопрос который возникает — вы уверены , что те деньги , которые вы получили именно от того человека, которому вы перечислили деньги сначала? Вы с ним незнакомы так в вашем отзыве написано , кто он неизвестно. Но сообщение с данными постороннего человека и суммой вас не насторожило? Следующее — вы получив эти деньги — не звоните в банк, не идите в полицию, что вам перечислили непонятные деньги, а пишите здесь. Теперь даже ваш банк имеет полное право заблокировать ваши деньги на счетах и проводить проверку не один месяц. Все платежи от 5000 попадают на проверку. А уж если деньги ошибочно перечислили, то вам придется их вернуть.
10 лютого 2024, 22:30
Чесно, насторожило, що переказ як від фізичної особи. Але сума саме та, яку озвучив працівник банку при дзвінку (як я писала спочатку, повернули не всю суму). То ж в поліцію йти вроді як нема чого. Відгук написала не відразу, за два тижні. Я не знаю, який механізм був застосований, щоб це повернення відбулося. Але сподівюсь, що все в рамках закону.
11 лютого 2024, 8:01
Честно ситуация — сказка. А вы на удивление ни чего не знаете и не интересуетесь. Зато главное написали отзыв именно здесь, как вы объяснили этот сайт выбивает первым при поиске. Все это вместе очень странно выглядит

Курс валют в Абанку

USD 41 41.6

Курс валют в Абанку

USD 41 41.6
Головна / Банки України 🏦 / Абанк 💰 / Відгуки про Абанку 📝 / Хочу подякувати співробітникам банку за допомогу в поверненні коштів, які були перераховані шахраям.